3 faktory, na ktoré by ste pre výberom garážovej brány nemali za

3 faktory, na ktoré by ste pre výberom garážovej brány nemali za

Dobrá garážová brána vám vydrží pokojne aj desaťročia.

27.01.2020 | Hi Promotion s.r.o. | kruzik.cz

Vôbec nie je vylúčené, že ju nevymeníte ani za celý život. Aj preto má určite zmysel tráviť viac času a úsilia pri jej výbere a vyhnúť sa lacným variantom, ktoré vás zbytočne pripravia o peniaze.

 

O svojpomocnej montáži garážovej brány radšej porozmýšľajte

 

Jasné, montážou garážových dverí pravdepodobne ušetríte pár stoviek eur, avšak ide o projekt pre domácich majstrov, ktorý sa nie vždy vyplatí. Ak ste začiatočník a neorientujete sa v montáži garážových brán, radšej využite služby profesionála. Montáž nie je jednoduchá, garážová brána pozostáva z mnohých častí, navyše navíjanie pružiny si vyžaduje špeciálne nástroje a viacero šikovných a silných rúk.

 

Izolácia je dôležitá

 

Plánujete si kúpiť garážovú bránu na mieru a kladiete dôraz na izoláciu? Hľadajte typy brán, ktoré sú “upgradovanou” izoláciou známe. Ide napríklad o sekčnú garážovú bránu alebo rolovaciu garážovú bránu. Do kvalitnej brány s dobrou izoláciou sa vám pokojne oplatí investovať aj 15 až 20 % navyše.

 

Drevená garážová brána môže byť zradná

 

Pravé drevo bez pochýb vyzerá fantasticky. Najmä, ak je nové. Musíte si však uvedomiť, že si tiež vyžaduje ďalšie peniaze, čas a údržbu, inak svoj čarovný vzhľad vplyvom počasia a času stratí. Prírodná povrchová úprava vám vydrží niekoľko rokov, no po čase bránu budete musieť prelakovať. Nevylučuje sa ani možnosť, že dvere bude potrebné prebrúsiť.

 

Ideálnym riešením je v tomto prípade siahnuť po výrobcovi, ktorý vám na bránu vyrobí potlač. Potlač Dura Print skvelo imituje drevené povrchy, môžete si vybrať drevo rozličných farieb a štruktúr, ktoré doplní moderný alebo rustikálny vzhľad vášho domu.

 

Samozrejme, garážová brána je nemalou investíciou, preto sa nebojte obrátiť na profesionálov a požiadať ich o radu. Akiste vám pri výbere tej správnej brány radi pomôžu.

Hodnotenie

3 faktory, na ktoré by ste pre výberom garážovej brány nemali za
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma