5 dôvodov spolupráce s advokátskou kanceláriou Legate

5 dôvodov spolupráce s advokátskou kanceláriou Legate

Prečo spolupracovať s Legate?

17.09.2013 | Legate | www.legate.sk

Legate - advokátska kancelária v Bratislave, pôsobí na trhu už od roku 2004. Každý člen z vysokošpecializovaného tímu advokátov pôsobí v kancelárii viac ako sedem rokov. Legate pôsobí vo viac ako 14 oblastiach, zahŕňajúcich napríklad pracovné právo, fúzie a akvizície, verejné obstarávanie či reštrukturalizácie a konkurzy.

 

Práca Legate sa opiera o niekoľko princípov, ktoré tvoria základnú stratégiu spoločnosti:

 

Efektivita nákladov

Managing partner Legate pracoval v top americkej právnej kancelárii, čoho výsledkom je vysoká odbornosť a dlhoročné skúsenosti. V kombinácii s detailnou znalosťou miestneho prostredia dokážeme ponúknuť veľmi rozumné podmienky odmeňovania, čo je výhodou najmä pri ušetrení nákladov.

 

Individuálny prístup

Advokátska kancelária sa riadi princípom "žiadny projekt nie je rovnaký ako predchádzajúci". Návrhy riešení projektov sa vykonávajú pod dohľadom managing partnera alebo ich vykonávajú advokáti počas brainstormingu. Vzhľadom na individuálny prístup ku každému klientovi, získavame dlhodobo spokojných klientov.

 

Spolupráca

Hlavným cieľom úzkej spolupráce interných právnych poradcov klienta a našich advokátov je dosiahnutie spoločného úspechu. Integrácia interných poradcov do nášho tímu rozširuje záber problematiky a posilňuje spoľahlivosť riešení, ktoré prinášame.

 

Flexibilita

Všetci právnici v Legate sú tímoví hráči so skúsenosťami s projektovými tímami. V neposlednom rade sú odborníkmi vo viac ako štyroch oblastiach a disponujú osobitými licenciami, ako licencia na obchodovanie s cennými papiermi, certifikát osoby odborne spôsobilej na verejné obstarávanie, či mediátorská lincencia. Vzájomne sa dopĺňajú a ktorýkoľvek z nich môže byť zastúpený iným právnym poradcom Legate.

 

Predná línia

Hlavnou misiou Legate je zaujať prednú líniu v prípade konfliktu, prijať zodpovednosť miesto klienta a odstrániť, prípadne zmierniť hrozby a riziká, ku ktorým dochádza počas zložitých právnych úkonov a negociácií. Týmto chránime klienta vo všetkých prípadoch, no nikdy nekonáme bez jeho súhlasu.

 

Veľkým medzinárodným právnym kanceláriám chýba práve flexibilita v kombinácii s lokálnosťou, čo z Legate vytvára neprehliadnuteľného hráča v tejto oblasti. Advokáti v Legate sú špecialistami vo svojich oblastiach, čo v kombinácii s misiou spoločnosti zvyšuje našu kredibilitu.    

 

Hodnotenie

5 dôvodov spolupráce s advokátskou kanceláriou Legate
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
SPONZOROVANÉ ODKAZY