Acer Iconia A3-A10

Acer Iconia A3-A10

Acer prináša s 10,1

16.09.2013 | Euroline computer s.r.o. | www.acer-shop.sk

Praha, 11. septembra 2013 - Spoločnosť Acer na veľtrhu IFA 2013 predstavila nový 10,1 tablet Iconia A3, ktorý bol navrhnutý tak, aby priniesol viac zážitkov zo zábavy, multimédií, hier i surfovanie na webe. Milovníci filmov a hudby nájdu v tabletu Iconia A3 perfektne vyváženého spoločníka. Dôvodom je pôsobivý zvuk vychádzajúci zo vstavaných reproduktorov, široké pozorovacie uhly displeja a vysoký výkon štvorjadrového procesora, ktorý zaistí väčšiu zábavu a potešenie.

 

Iconia A3 je poháňaná štvorjadrovým procesorom Cortex A7 s taktom 1,2 GHz, ktorý prináša až 8 hodín prehrávania videa, lepšie mobilné hranie, rovnako ako plynulý chod a rýchle ovládanie aplikácií i webových stránok. Funkcia Acer IntelliSpin rozširuje možnosti otáčania obrazu na tablete. Aj keď sa tablet nachádza v polohe naplocho, obraz sa otočí tak, aby zodpovedal orientácii tabletu. K dispozícii je v 16 GB alebo 32 GB verzii s možnosťou rozšírenia pomocou karty Micro SD.

 

 

10,1 "WXGA displej (1 280 × 800 px) s technológiou IPS ponúka ostré a presné farby so širokými pozorovacími uhlami pre lepší vizuálny zážitok. Pomer strán 16:10 u tabletu Iconia A3 je ideálny pre sledovanie videí i hranie hier. Tablet má zabudovaný port Micro HDMI, vďaka ktorému ho užívatelia môžu pripojiť k monitoru alebo televízoru a vychutnať si filmy či videá na väčšej obrazovke. Acer Iconia A3 môže byť stále pripojený k sieti či už cez Wi-Fi alebo vstavané 3G mobilné dátové pripojenie.

 

Tablet Iconia A3 bol navrhnutý pre maximálnu zábavu. Je vybavený technológiou Dolby® Digital Plus™, ktorá vytvára vizualizovaný zvuk pre priestorový zážitok prostredníctvom slúchadiel, znižuje šum na pozadí a zvyšuje hlasitosť dialógov. To vedie k jasnému prednesu a zodpovedajúcim úrovniam hlasitosti, bez toho aby bol ovplyvnený obsah a aplikácie. Iconia A3 sa môže pochváliť ergonomickým umiestnením reproduktorov na oboch stranách, vďaka čomu vytvára virtuálne zvukové pole pre stereo efekty.

 

Tablet má z oboch bokov rovnaký tvar so zaoblenými hranami, aby sa ľahko držal v jednej ruke. Minimalistický dizajn je zvýraznený strieborným lemom, ktorý zakončuje bielu zadnú časť. Tablet Iconia A3 tak dopĺňa existujúce prevedenia Android tabletov od Aceru. Vďaka tenkému profilu iba 10,15 mm a hmotnosti len 600 gramov, sa Iconia A3 veľmi ľahko prenáša a je vždy pripravená na používanie kedykoľvek a kdekoľvek. Práve preto sa stane vašim ideálnym spoločníkom.

 

Cena a dostupnosť

 

Tablet Acer Iconia A3 je dostupný už od ceny 242,30 €.

 

 

Celý článok nájdete tu: Acer Iconia A3-A10

 

 

www.acer-shop.sk

 

facebook

 

 

 

 

 

 

Iconia A3
Iconia A3
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma