Acer Iconia W3 tablet

Acer Iconia W3 tablet

Acer uvádza ako prvý na trhu osempalcový tablet s Windows 8

05.06.2013 | Euroline computer s.r.o. | www.acer-shop.sk

5. júna 2013 - Spoločnosť Acer predstavila model Iconia W3, prvý plne vybavený 8,1" tablet s operačným systémom Windows 8. Má schopnosti klasického počítača, pritom nie je problém držať ho v jednej ruke. Tablet Acer Iconia W3 zaujme v domácnosti miesto nekompromisného spoločníka.

 

Tablet Iconia W3 starostlivo skĺbil ergonómiu s dizajnom. Je dostatočne kompaktný na to, aby bolo možné si pohodlne v jednej ruke čítať a surfovať na internete. Displej je pritom dostatočne veľký pre produktívnu prácu i zábavu. Vďaka tomu je tablet Iconia W3 ideálnou voľbou pre obchodníkov, študentov a rodiny, skrátka pre tých, ktorí používajú v škole či v práci programy ako je Word, Excel a PowerPoint."Milióny študentov, bežných spotrebiteľov aj profesionálov, ktorí chcú tvoriť, čítať, pracovať a hrať hry v prostredí Windows. Tí všetci získajú s tabletom Iconia W3 od Aceru jednou rukou ovládateľné zariadenie, ktoré všetky tieto úlohy zvládne", povedal Luca Rossi, viceprezident consumer business unit spoločnosti Acer Europe. "Títo dobrodruhovia budú môcť užívať výhody špičkovej kombinácie Windows 8 a ľahkého osempalcového dizajnu. To im prinesie nový a efektívnejší spôsob, ako sa baviť aj pracovať na cestách".

 

Vďaka konštrukcii možno tablet Iconia W3 využiť pre produktívnu prácu hneď niekoľkými rôznymi spôsobmi. Toto tenké a elegantné zariadenie váži len 540 gramov a je tenké len 11,35 mm, nie je teda problém ho zobrať kamkoľvek so sebou. K tabletu je možné dokúpiť plnohodnotnú Bluetooth klávesnicu, ktorá ho drží vo vzpriamenej polohe pre pohodlnejšie písanie. Tablet možno do klávesnice aj zacvaknúť naplocho pre ochranu displeja pri prenášaní.

 

Tento nový tablet je osadený procesorom Intel Atom Z2760, ktorý je optimalizovaný pre mobilné použitie. Zvládne celú radu aplikácií, vrátane surfovania na webe alebo prehrávania digitálneho obsahu. Iconia W3 sa navyše môže pochváliť až 8 hodinami prevádzky na batériu. Vďaka tomu je možné na ňom pracovať pri výučbe, na cestách alebo zostať v kontakte po celý deň. Pripojenie pri pohotovostnom režime, do ktorého sa tablet dostane po vypnutí displeja, pomáha zvýšiť výdrž na batériu. Zostáva pritom stále zapnutý, aby mohol spracovávať úlohy na pozadí. Acer Iconia W3 je pripojený k Wi-Fi sieti a hotspotom prostredníctvom bezdrôtovej technológie 802.11b/g/n.

 

Displej s uhlopriečkou 8,1" a LED podsvietením zobrazí 720p videá neuveriteľne detailne a jasne. Ostré a jasné sú fotografie, multimédiá, text aj grafika vďaka vysokému rozlíšeniu 1 280 × 800 bodov. S prednou a zadnou 2Mpx kamerou môžu užívatelia usporadúvať videokonferencie, zhotovovať fotky a videá a zdieľať ich na sociálnych sieťach.

 

Tablet Iconia W3 bol navrhnutý na to, aby dokázal rýchlo zdieľať dáta medzi zariadeniami a priniesol v tele tabletu rovnaké možnosti ako na klasickom počítači. Je vybavený Micro-HDMI konektorom pre pripojenie k televízoru alebo externému monitoru, ktorý potom možno využiť pre prezentácie, fotky alebo videá. Micro USB port zase umožňuje jednoduchý prenos dát a pripojenie zariadení, ako sú mobilné telefóny, MP3 prehrávače, USB disky alebo myši. Tablet je k dispozícii buď s vnútornou pamäťou s kapacitou 32 GB alebo 64 GB a užívatelia si môžu pridať ďalších 32 GB kapacity prostredníctvom microSD karty. Slot pre microSD kartu možno využiť aj na prenos fotografií a videí medzi zariadeniami.

 

Tablety Iconia W3 s kapacitami 32 GB a 64 GB budú k dispozícii v júni za cenu od 339 €

 

 

Celý článok nájdete tu: Acer Iconia W3

 

www.acer-shop.sk

facebook

Hodnotenie

Acer Iconia W3 tablet
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma