Ako si vybrať správny obchod s nábytkom

Ako si vybrať správny obchod s nábytkom

Niekoľko malých rád pri výbere správneho internetového obchodu - nemajte strach pri nákupe cez internet

18.03.2013 | Filo Milan | www.lacnyeshop.sk

V prvom rade sa treba rozhodnúť medzi:

kamennou predajňou / obmedzená otváracia doba, tovar väčšinou len na objednávku, dlhá dodacia        doba, ale výhodou je - ak majú tovar vystavený viete si ho pozrieť a vyskúšať/

 , alebo

 internetovým obchodom / tovar je lacnejší, kratšia dodacia doba, dodanie na Vami zvolenú adresu a viete si ho kedykoľvek objednať cez internet z domu či práce/. Ľudia väčšinou kombinujú obidva spomínané obchody: tovar si pozrú a vyskúšajú v kamennej predajni a doma si tovar objednajú v internetovom obchode za podstatne nižšiu cenu s rýchlejším dodaním až domov.

 

Pri výbere internetového obchodu sa nesmieme držať len najnižšej ceny, lebo sa to nemusí oplatiť. Dôležité sú informácie na stránke: zverejnený telefonický a e-mailový kontakt, cena dopravy, obchodné, reklamačné a záručné podmienky. Pokiaľ na stránke niečo z uvedených vecí nenájdeme, radšej treba skúsiť niekde inde.

 

Na vyhľadanie najnižšej ceny nám určite dobre poslúžia porovnávače cien /Heureka.sk / ale nájdeme aj veľa ďalších. Ale aj tu si treba dávať pozor, pretože dnešný obchodníci sú veľmi šikovný – zmenia názov tovaru /luxusná stolička a podobne/ a predávajú tovar oveľa drahšie ako ich konkurencia. Treba si ale dávať dobrý pozor, pretože prvé zobrazené produkty nie sú najnižšie ceny, ale platená reklama. Tovar si treba dať zoradiť podľa ceny, zísť na stránke nižšie a ceny aj poradie budú úplne iné.

 

Určite každý internetový obchod v dnešnej dobe ponúka aj možnosť výberu platby, kde by sme mali mať možnosť zaplatiť vopred na účet alebo na dobierku a pri nákupe nad 100,- € aj možnosť splátok.

 

Našli sme si tovar za prijateľnú cenu, obchod spĺňa všetko čo má, ale je naozaj spoľahlivý ? Každý internetový obchod má rovnakú možnosť získania ocenení zo slovenských porovnávačov cien / heureka a pricemania/ , ktoré po získaní veľmi rád predávajúci uverejní na svoju stránku. Po kliknutí na ocenenia sa dostaneme na skutočné recenzie od zákazníkov ktoré sa nedajú predávajúcim ovplyvniť, takže o obchode veľmi rýchlo vieme všetko čo potrebujeme.

Verím, že sme Vám poradili pri nákupe v internetových obchodoch  www.lacnyeshop.sk

Ocenenia získané podľa hodnotenia zákazníkov
www.lacnyeshop.sk - internetový obchod s nábytkom a doplnkami

Hodnotenie

Ako si vybrať správny obchod s nábytkom
Hodnotenie 4.27 z 5
Počet hlasov 11
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma