Bezpečná jazda aj v hustom daždi?

Bezpečná jazda aj v hustom daždi?

Tekuté stierače Vám to vedia zabezpečiť.

03.02.2017 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

Keď si sadáme do auta, samozrejme potrebujeme vidieť na cestu, aby sme mali všetko pod kontrolou. Podmienkou je, aby bolo čelné sklo v maximálnom stave. V daždivom počasí sa to trošku komplikuje. Nanotechnológia prichádza na pomoc aj v tomto smere. Veľkou pomocou je inovatívny produkt s názvom Tekuté stierače.

 

Ako sa dá vydedukovať už z názvu, nebudú to klasické stierače, na aké sme zvyknutí. Tento produkt je v tekutej forme a treba ho naniesť na čelné sklo. Po ošetrení sklo získa jedinečné a predtým nevídané vlastnosti. Sklo bude odpudzovať vodu (hydrofóbia), oleje (oleofóbia) a taktiež nečistoty sa nedokážu vo veľkej miere priľnúť k povrchu. Čistenie skla bude oveľa jednoduchšie, totiž väčšina nečistôt je zmytá samotným dažďom. Prípadné zbytky sa ľahko odstránia iba za pomoci vody, nepotrebujete žiadne čistiace prostriedky. 

 

Aj v zimnom období Vám Tekuté stierače uľahčia prácu. Nanesením tohto produktu vznikne na čelnom skle tenká, neviditeľná nano vrstva. Vďaka tejto vrstve ľahšie odstránite aj námrazy zo skla. 

 

Najväčšiu výhodu ale tento produkt ponúka na cestách mimo mesta. Pri dosiahnutí rýchlosti 60-70 km/h odpor vzduchu odtláča kvapky preč zo skla, čiže budete mať skvelý výhľad bez použitia stieračov auta. Ocenia to hlavne vodiči, ktorí dochádzajú do práce alebo profesionálni vodiči, ktorí každý deň precestujú desiatky až stovky kilometrov.

 

Nano ochrana čelného skla je UV stabilná, čiže odolá vplyvom počasia. Tenká nano vrstva je odolná taktiež voči chemikáliam, posypovej soli a tiež kefám v autoumyvárňach. Životnosť ošetrenia je počítaná v mesiacoch.

 

Zhrňme si teda, aké výhody získate Tekutými stieračmi:

 

1. Hydrofóbia, oleofóbia, nepriľnavosť nečistôt.

 

2. Vyššia bezpečnosť jazdy počas dažďa.

 

3. Efekt ľahkého čistenia, väčšina nečistôt je zmytá dažďom.

 

4. Úspora času (samočistenie) a peňazí (nižšia spotreba stieračov auta a ostrekovacej kvapaliny).

 

5. Ľahšie odstránenie námraz z čelného skla.

 

6.Odolnosť voči chemikáliam či posypovej soli.

 

7. UV stabilita.

 

Tento inovatívny produkt ponúka na svojich stránkach firma NanoProm. K dispozícii sú rôzne balenia, objemy a sety. Vyskúšajte si Tekuté stierače aj Vy a zaraďte sa medzi spokojných zákazníkov. 

Rozdiel na čelnom skle
Nano neviditeľné tekuté stierače

Hodnotenie

Bezpečná jazda aj v hustom daždi?
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma