BOC'N'ROLL ECO - ATRAKTÍVNE EKO OBALY NA SENDVIČE A BAGETY

BOC'N'ROLL ECO - ATRAKTÍVNE EKO OBALY NA SENDVIČE A BAGETY

NETRADIČNÉ EKO REKLAMNÉ PREDMETY PRE FIRMY A REKLAMNÉ A KOMUNIKAČNÉ AGENTÚRY

15.07.2014 | Happy Fabric s.r.o. | www.rolleat.sk

 

 

Čo je Boc'n'Roll Eco? Je to odev na sendviče a bagety, v rôznych farebných prevedeniach, z rady eko obalov na jedlo Roll'eat. Okrem Boc'n'Roll Eco táto rada ešte ponúka ďaľšie typy obalov iných farbách:

 

Boc'n'Roll Square        Odev na sendviče pre opakované používanie a radosť

Snack'n'GoPocket                            

Eat'n'Out                     2 v 1: Obedové taška a tácka zároveň

Snack'n'Go Tube          Malé šikovné vrecko pre veľké občerstvenie

 

Všetky dizajny Roll'eat si ľudia a firmy môžu pozrieť na slovenskej stránke www.rolleat.sk.

 

Dizajnérom a výrobcom týchto obalov je španielska Marcadiferencia. Ich cieľom je  podpora múdrejšej spotreby, menšie plytvanie a opakovaná radosť!

 

V štyroch jednoduchých videách môžete vidieť ako obaly vyzerajú a ako sa prakticky dajú využiť kdekoľvek -  www.youtube.com/rolleat.

 

Tieto eko produkty sútaktiež  zaujímavým a originálnym spôsobom ako komunikovať zodpovedné podnikanie a svoje „eko“ vízie. Tiež sú unikátnym darčekom pre vašich obchodných partnerov, zákazníkov alebo zamestnancov a taktiež do rôznych súťaží pre vašich zákazníkov.  Sú vhodné aj ako darček pri nákupe nad istú sumu alebo ako doplnkový produkt pre obchody s kuchynským, záhradným alebo potravinovým sortimentom.

 

Firma Leverage ako výhradný dovozca pre Slovensko a Českú republiku  už tri roky úspešne pomáha šíriť eko "odkaz" na Slovensku aj v Českej republike. Absolútnym hitom sa stali napríklad doterajšie ekologické a znovu použiteľné obaly na sendviče a občerstvenie Boc'n Roll & Snack’n Go, ktoré len v minulom roku ušetrili viac ako 200 ton alumíniovej fólie, resp. 30 000 km, čo sa rovná okružnej jazde okolo Austrálie!Sama už dávno žijem veľmi ekologicky a považujem to za veľmi dôležité. Prekážalo mi, že na Slovensku a v Čechách sme v tomto smere veľmi pozadu oproti zahraničiu a aj preto sme sa rozhodli dovážať práve takéto produkty a prispieť k posúvaniu povedomia ľudí a firiem správnym smerom,“ hovorí Jana Talavašková, jedna z majiteliek firmy Leverage.

 

Máte odkaz, ktorý chcete povedať svetu?

 

- o vašej firme

- o vašej misii  

- o novom produkte

- o realizovanej kampani   

- o firemnom ekologickom priateľstve k našej planéte

 

Tieto eko produkty šité na mieru s vaším firemným logom alebo akoukoľvek potlačou sú skvelým spôsobom, ako tak urobiť! Produkty na svoje propagačné kampane alebo "zelené" kampane už využili aj známe značky ako Henkel alebo značka mliekarenských produktov Liptov pri propagácií ich kampane za udržatelný Liptov.

 

Ak nie ste firma a chcete si obstarať tieto eko obaly iba po niekoľklo kusov pre seba a svoju rodinu, Roll'eat eko obaly budú dostupné v predaji u slovenských a českých predajcov od konca apríla 2014. Ak ste predajca a chceli by ste ponúkať Boc'n'Roll Eco a celú radu Roll'eat vašim zákazníkom, kontaktujte firmu MABETS, ktorá od júla 2014 bude zastrešovať maloobchodný a veľkoobchodný predaj cez predajcov, Leverage bude zastrešovať segment B2B - to znamená reklamné a komunikačné agentúry a firmy objednávajúce si Roll'eat pre ich promo aktivity a nie na ďaľší predaj.

Boc'n'Roll Eco PURPLE
Boc'n'Roll PROMOTIONAL - realizovaná potlač

Hodnotenie

BOC'N'ROLL ECO - ATRAKTÍVNE EKO OBALY NA SENDVIČE A BAGETY
Hodnotenie 4.69 z 5
Počet hlasov 13
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma