Buďte štýlový s oblečením a doplnkami dizajnovanými prírodou

Buďte štýlový s oblečením a doplnkami dizajnovanými prírodou

Vyjadrite svoj štýl a originalitu doplnkami a oblečením, ktoré je vyrobené z ekologicky priateľských materiálov.

29.06.2018 | Hi Promotion s.r.o. | dedoles.sk

Buďte štýlový s oblečením a doplnkami dizajnovanými prírodou

Vyjadrite svoj štýl a originalitu doplnkami a oblečením, ktoré je nielen kvalitné, ale aj vyrobené z ekologicky priateľských materiálov. Kúpou produktov podporíte výrobcov, ktorí si dajú záležať na výrobných procesoch a myslia na ochranu životného prostredia.

Vyjadrite svoj postoj tričkom

Mnoho výrobcov pri výrobe tričiek s potlačou používa plastové atramenty, ktoré na nich lepí. Trička sú nielen drsné na dotyk, ale obsahujú aj toxické ftaláty. Ak si zakúpite tričko od spoločnosti DEDOLES, podobných praktík sa obávať nemusíte. Výrobcovia totiž využívajú len kvalitné atramenty na vodnej báze, ktoré sa nanášajú na vlákna. Tričká sú vďaka tomu stálofarebné a nevyblednú ani po niekoľkonásobnom praní. Farby sú navyše šetrné voči životnému prostrediu a počas výrobných procesov je zaistená ochrana vzduchu, vody aj zeme.

Medzi obľúbené patria tričká s vlkom, ktoré sú vyrobené zo stredne ťažkej bavlny, vyznačujú sa dlhou životnosťou a sú zdravotne nezávadné. Tričko s motívom snežného či mesačného vlka môžete venovať aj ako darček priateľovi.

Vyberať si môžete aj z ďalších veselých a nápaditých motívoch. Tričko s obrázkom slnečnej sústavy sa hodí pre vesmírnych nadšencov. Zaujímavé sú aj tričká so psíkmi rozličných plemien či rôzne gotické a fantasy motívy, ktoré zaručene uspokoja všetkých milovníkov nadprirodzenia.

Buďte trendy s funkčnými legínami

Funkčné oblečenie sa vyznačuje praktickými vlastnosťami. Je navrhnuté tak, aby udržiavalo správnu telesnú klímu (sucho a teplo). Vlákna zabezpečia odvod potu do ďalšej vrstvy oblečenia alebo priamo do ovzdušia. Aj dámske legíny Lotus Leggins a Spiral Direct sa radia medzi funkčné kúsky. Vyznačujú sa tiež dlhou životnosťou. Legíny môžete bez problémov prať na klasických 30° Celzia bez použitia aviváže, ktorá by mohla vlákna znehodnotiť.

 

 

 

 

 

Hodnotenie

Buďte štýlový s oblečením a doplnkami dizajnovanými prírodou
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma