Čakrové náramky a náhrdelníky

Čakrové náramky a náhrdelníky

šperky, ktoré liečia

21.10.2014 | Šperky Salina & Natalyss | sperkysan.sk

Čakry sú energetické centrá tela, predpokladané body spojenia medzi telom a astrálnym telom. Učenie o čakrách vychádza z tantrického hinduizmu. Tento systém definuje 7 čakriek na tele - koruna - epifýza, obočie - hypofýza, krk - štítna zľaza, srdce - týmus, solárny plexus - pankreas, základ - nadobličky a endokrinné žľazy, rozmnožovanie - pohlavné žľazy.  

 

Ku každej čakre sú priradené liečivé kamene - polodrahokamy, ktoré na ňu pozitívne pôsobia. V našom e-shope ponúkame náramky aj náhrdelníky zložené zo 7 druhov kamienkov priradených k jednotlivým čakrám, keďže jedna čakra má priradených viac druhov kameňov, nájdete aj u nás rôzne kombinácie šperkov. 

 

Tieto kameňe v šperkoch by sa mali pravidelne čistiť - zbavovať negatívnej energie a nabíjať. Čistia sa 3-4 minúty pod tečúcou vodou (pozor, ak šperk obsahuje kovy, nezabudnite ho dôkladne vysusiť, aby nezačal hrdziavieť či oxidovať). Nabíjajú sa na bielom papieri napríklad na parapetnej doske mesačným či slnečným svitom, niektoré kamene však na slnku môžu vyblednúť, preto ich nabíjajte radšej v noci. 

 

Čakrové shamballa náramky a náhrdelníky nájdete na www.sperkysan.sk.

 

čakrový náramok z liečivých kameňov
čakrový náhdelník z liečivých kameňov

Hodnotenie

Čakrové náramky a náhrdelníky
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma