Čo by sme mali vedieť o spodnej bielizni?

Čo by sme mali vedieť o spodnej bielizni?

Aké informácie o spodnej bielizni sa k vám pravdepodobne nedostali?

16.09.2019 | Hi Promotion s.r.o. | andrie.cz

Spodná bielizeň je kúsok, ktorý nosíme každý deň. Ide o základ každého šatníka, či už ženského alebo mužského. Spodná bielizeň nám poskytuje ochranu a podporu intímnych partií. Mnoho ľudí o spodnej bielizni vôbec nepremýšľa. O to, či vhodná na  bežné nosenie, či je materiál v poriadku, či ju už netreba vymeniť. 

 

Tangá nie sú najzdravšou voľbou

 

Jasné, ide o esteticky krásny kúsok, v ktorom sa mnoho žien cíti pohodlne. Avšak, zo zdravotného hľadiska to už nie je tak rozprávkové. Pásik, ktorý dokonale zapadá, môže byť hlavnou príčinou problémov. Je nutné si uvedomiť, že baktérie vyhľadávajú teplé miesta ako je konečník, čo podnecuje množenie kvasiniek. Aj napriek tomu, že nejde o veľký kus materiálu, znemožňuje prúdenie vzduchu a vytvára skvelé podmienky pre baktérie. Nehovoriac o tom, že sa nosením tangá nohavičiek môžu baktérie dostať aj do oblasti slabín a spôsobiť vám nemalé ťažkosti ako napríklad infekcie alebo zápaly močového traktu. Ak teda hľadáte dámsku spodnú bielizeň, ktorá bude pôsobiť zvodne, ale bude zároveň aj zdravým riešením, vyskúšajte dámske brazilky.

 

Koľko párov by ste mali vlastniť?

 

Nedávny výskum odhalil, že ženy vlastnia približne 40 párov nohavičiek, z ktorých sú asi tri štvrtiny špeciálne, a teda nikdy nevideli denné svetlo. Čo to znamená? Ženy častokrát trávia veľa času nakupovaním krásnych nohavičiek na špeciálne príležitosti a potom ich vôbec nenosia, pretože na bežný deň nie sú vhodné. Namiesto toho si dookola obliekajú rovnaké nohavičky, ktoré sú nadmieru pohodlné, až kým ich úplne nezničia. Nohavičky sa tak stávajú nekvalitnými a nekomfortnými.

 

Aké je riešenie? Mali by ste mať na pamäti, že spodnú bielizeň je dobré vymeniť aspoň raz ročne. Tiež je skvelou voľbou z času na čas doplniť šatník aj o pohodlné kúsky, nie len o tie výnimočné.

 

Saténová spodná bielizeň: áno alebo nie?

 

Ide o nádherný kúsok, aj preto je satén tak obľúbený. Predtým, ako sa pre satén rozhodnete, mali by ste poznať aj jeho nevýhody.  Satén je nepriedušná látka a oblasť konečníka aj intímnych partií zahrieva, kvôli čomu tvorí podmienky na vznik infekcií. Tiež nenasáva vlhkosť, čo môže byť v istých obdobiach cyklu pre ženu značne nepríjemné. Neznamená to, samozrejme, že všetku saténovú spodnú bielizeň musíte vyhodiť, len si ju uschovajte pre zvláštne príležitosti.

 

Ak hľadáte kúsky na bežné nosenie, siahnite radšej po bavlnenej spodnej bielizne, ktorá odvádza pot, je vhodná do každého počasia, je hypoalergénna a vysoko komfortná. Z bavlny je vyrábaná dámska aj pánska spodná bielizeň.

 

 

Hodnotenie

Čo by sme mali vedieť o spodnej bielizni?
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma