Čo by ste mali pri výbere robotického vysávača vedieť

Čo by ste mali pri výbere robotického vysávača vedieť

Pranie bielizne, varenie, utieranie prachu a vysávanie sú činnosti, ktorým sa musíme venovať minimálne niekoľkokrát týždenne.

16.05.2018 | Hi Promotion s.r.o. | https://www.toprobot.sk

Čo by ste mali pri výbere robotického vysávača vedieť

Pranie bielizne, varenie, utieranie prachu a vysávanie sú činnosti, ktorým sa musíme venovať minimálne niekoľkokrát týždenne. Sú nevyhnutnosťou a kradnú nám čas, ktorý by sme mohli radšej stráviť inak. Našťastie, aj tu sa už ponúka riešenie a to v podobe skvelých asistentov do domácností.

Robotický vysávač vám ušetrí čas

Predstavte si, že sa vrátite po dlhom dni v práci domov a nebude vás čakať žiadne vysávanie? Podlahy sa budú namiesto toho lesknúť čistotou a vy si len tak vyložíte nohy a vychutnáte si chvíle relaxu a pohody. S robotickým vysávačom sa vám váš sen vyplní.

Ako si vybrať robotický vysávač?

Nezabúdajte na rozmery

Vyberte si rozmerovo taký vysávač, ktorý vám bez problémov povysáva aj miesta, kde by ste ináč nedosiahli (pod sedačkou, v rohoch či pod nábytkom).

Druhy navigácie

Lacnejšie modely nemajú tak veľký počet senzorov, a preto sa z času na čas môže stať, že dom nepovysávajú tak efektívne. Naopak, ak siahnete po modernejšom a kvalitnejšom robotickom vysávači so zabudovaným GPS, lasermi či kamerovým systémom, dom bude povysávaný rovnako precízne, ako by ste ho vysávali sami.

Kefy na zametanie

Systém vysávania určujú rotačné kefy. Tie zberajú nečistoty, prach aj tekutiny. Lamelové kefy sú o čosi hlučnejšie, ale upratujú efektívnejšie, zatiaľ čo tie štetinové musíte častejšie čistiť, pretože sa v nich špina a nečistoty zachytávajú.

Myslite na filtráciu

Filtráciu ocenia hlavne citlivé nosy. Ak patríte k tým, ktorí trpia alergiami, mali by ste siahnuť po vysávači s HEPA filtrom, ktorý zachytí aj malé molekuly prachu a odfiltruje peľové zrnká či roztoče. Siahnuť môžete aj po antibakteriálnom vysávači, ktorý je tiež medzi alergikmi obľúbený.

Dajte zbohom domácim prácam a spríjemnite si letné obdobie aj robotickou čističkou grilu, vďaka ktorej sa z grilovačiek stane hneď väčšia zábava.

 

Hodnotenie

Čo by ste mali pri výbere robotického vysávača vedieť
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma