Darček môže byť naozaj osobný

Darček môže byť naozaj osobný

Aj praktický darček môže potešiť

07.05.2017 | ALIME, s.r.o.

Darček môže byť naozaj osobný

Premýšľate o darčeku pre niekoho, kto vám je naozaj blízky a chcete ho potešiť? Ak vám nenapadá nič originálne vyskúšajte niečo osobné. Darček môže oslávencovi každý deň pripomínať úžasné chvíle, ktoré ste spolu strávili.

 

Aj praktický darček môže potešiť

Praktické darčeky alebo veci dennej potreby síce nie sú veľmi obľúbené, ale to neplatí v prípade hrnčeka s vlastnou potlačou. Ak sa vám zdá klasický hrnček naozaj príliš fádny, pre romantické príležitosti sú tu hrnčeky so srdiečkom alebo s uškom v tvare srdiečka. Vlastnú potlač môžete nechať urobiť aj na krígeľ a či už to bude vtipný nápis alebo spoločná fotka z poslednej oslavy je na vás.

Kupovať oblečenie niekomu inému ako sebe je vždy riziko, pretože nemusíte trafiť veľkosť alebo vkus. Tričko s potlačou je ale úplne iný prípad. Objaviť sa na ňom môže akýkoľvek nápis, fotka alebo obrázok, ktorý vytvoríte vy samy. Nuž a takéto tričko poteší každého, aj keby nesadla veľkosť. Staviť môžete na vtipné nápisy alebo niečo motivačné, čo dotyčného "nakopne". Prípadne nechajte na tričko vytlačiť niečo, čomu rozumiete iba vy dvaja.

 

Potešenie na celý rok

Nepovažujete kalendár za vhodný darček pre blízkeho? Nuž klasický kalendár možno nie je nezabudnuteľným darčekom, ale pokiaľ bude vytvorený z vlastných fotiek poslúži možno aj viac ako rok.  Nástenný alebo stolný kalendár s fotkami môže každý deň pripomínať vám aj vašim priateľom chvíle, ktoré spoločne prežili. Ani po roku ale kalendár nemusíte vyhadzovať, predsa len je pekné občas si ho prelistovať a zaspomínať si na veselé príhody. Ak teda hľadáte malý ale jedinečný darček pre známych, rodinu alebo priateľov, vlastný kalendár je ideálny. 

Hodnotenie

Darček môže byť naozaj osobný
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma