Designový prvok pri dome: garážové brány

Designový prvok pri dome: garážové brány

Upravený dom zaujme na prvý pohľad.

28.02.2020 | Hi Promotion s.r.o. | kruzik.sk

Keď si kúpime dom, chceme, aby sa nám v ňom dobre bývalo a samozrejme, tiež aby bol pekný na pohľad nielen pre nás, ale aj susedov a okoloidúcich. Upravený dom zaujme na prvý pohľad.

 

Moderné riešenia

 

Najjednoduchšia cesta k peknému domu je postaviť všetko podľa plánov architekta, s moderným dizajnom a prvkami, ktoré z neho urobí zaujímavý a originálny dom. Nie každý ale má túto možnosť, vo svojom dome už pár rokov bývame alebo sa chceme pustiť do rekonštrukcie. Potom nás pravdepodobne čaká aj výmena garážových brán. Vďaka moderným technológiám ponúkajú garážové brány veľa možností. V minulých rokoch boli najviac obľúbené výklopné brány, so zámkom pri zemi, dnes už ich ale vidíme skôr zriedkavo. V súčasnej dobe sú obľúbená sekčné garážové brány, ktoré fungujú na princípe zasúvania pod strop garáže. Nie je tak nutné pri ich otvorení blokovať priestor pred garážou, čo oceníte napríklad v prípade, že z garáže vychádzate priamo do ulice. Čas ušetrí diaľkové ovládanie brán, kedy stačí len stlačiť ovládač pri našom príchode alebo odchode a brána sa sama otvorí bez toho, aby sme vystúpili z auta. Na princípe zasúvania do garáže fungujú tiež posuvné brány, tie sa ale zasúvajú do strany, pozdĺž steny a umožňujú tak i len čiastočné otvorenie. To využijete predovšetkým vtedy, keď garáž používate aj ako ďalší vchod do domu.

 

Jedinečný dizajn

 

Okrem toho, ako a kam sa budú brány otvárať, je potrebné vybrať aj materiál, farbu a celkový vzhľad brány. Možností je naozaj veľa, novinkou je digitálna tlač garážových brán. Tá vďaka modernej technológii umožní aplikovať na brány takmer akýkoľvek obrázok podľa želania. Vašu garáž môže zdobiť imitácia dreva, kovu alebo betónu, fotka z dovolenky, obrázok vašich detí alebo domáceho maznáčika. Problém nie sú ani tehlové stena, vyrovnané drevo, piesočná pláž alebo abstraktné vzory a obrazce. Vášmu vkusu už nič nestojí v ceste, garážové brány môžu mať podobu akú chcete. Originálny vjazd do garáže vás potom každý deň privíta pri návrate domov a bude robiť radosť aj susedom.

 

Vchodové dvere aj garážové brány sú dobre viditeľné a tak si zaslúži našu pozornosť. Jedinečný a zladený vzhľad pomáha k tomu, aby náš dom aj jeho okolie boli na prvý pohľad upravené a pekné.

Hodnotenie

Designový prvok pri dome: garážové brány
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma