Dovolenka cez víkend? Všetko je možné

Dovolenka cez víkend? Všetko je možné

Ste natoľko zaneprázdnení, že dlhšia dovolenka ako 3 dni neprichádza do úvahy? No predsa by ste si radi oddýchli aspoň tie 3 dni

11.07.2016 | HOTEL PARTIZÁN | www.partizan.sk

Ste natoľko zaneprázdnení, že dlhšia dovolenka ako 3 dni neprichádza do úvahy? No predsa by ste si radi oddýchli aspoň tie 3 dni, a cítili sa ako na dovolenke? Žiadny problém, a navyše to môže byť aj v prírode, napríklad v prostredí nízkych tatier. Hotel Partizán na Táloch ponúka práve pre takúto príležitosť víkendové pobyty, na ktorých je o vás postarané na úrovni. Takáto mini dovolenka môže byť presne podľa vašich predstáv. Podľa vašich preferencií si z toho môžete urobiť wellness pobyt, pri ktorom strávite množstvo času vo wellness centre. Alebo si doprajete inú formu relaxácie - masáže. Aktívne žijúci ľudia, ktorí si aj na dovolenke radi doprajú pohyb, sa potešia rôznym športovým aktivitám, ktoré je možné počas pobytu robiť. Za zmienku určite stojí lanový park tarzánia, v ktorom sa dá dostatočne fyzicky vyblázniť.

 

Bez ohľadu na typ pobytu ktorý si vyberiete, vás pri príchode bude čakať welcome drink. Ráno raňajky formou bohatých švédskych stolov s biokútikom a špecialitami od majstra kuchára pripravovanými priamo pred vašimi očami. Poobede olovrant - posedenie pri káve alebo čaji s dobrotami z domácej hotelovej cukrárne. A nakoniec ku konca dňa večera formou výberu 4-chodového gurmánskeho menu v príjemnej reštaurácii hotela, v zážitkovej reštaurácii Tálska Bašta alebo v loveckej reštaurácii s krbom. Vychutnáte si kvalitné jedlo a budete sa tak cítiť ako na dovolenke. Po takomto pobyte sa vrátite domov s novými zážitkami a oddýchnutí, aj keď to boli iba 2-3 dni.

Hodnotenie

Dovolenka cez víkend? Všetko je možné
Hodnotenie 4.83 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma