Dovolenkové ubytovanie na horách

Dovolenkové ubytovanie na horách

Zaujímavé tipy na ubytovanie

04.06.2015 | Sz3, s. r. o.

Ak sa vám nepozdávajú vysoké teploty, čo tak prežiť atraktívnu letnú dovolenku na horách? Čakajú vás tu príjemnejšie teploty, svieži vzduch, množstvo jazier a krásnych panorám z okolitých hôr. Popri tom všetkom i mnoho turistických a cykloturistických chodníčkov určených na spoznávanie našej malej-veľkej krajiny.

 

Hľadáte luxusné ubytovanie priamo v srdci hôr? Vaše priania splní ubytovanie Demänovská DolinaHotel Ski & Wellness Residence Družba. Hotel s nádychom atmosféry francúzskych Álp sa nachádza v centre turistického strediska Jasná, v nádhernej horskej scenérii národného parku Nízke Tatry, na severnej strane Chopku v nadmorskej výške 1200 m n.m., priamo na zjazdovke. Vďaka svojej polohe a kvalitným službám je ideálnym miestom na rodinnú dovolenku, wellness a relaxačné pobyty. Hostia môžu využiť nové Wellness centrum s oddelenou detskou zónou, vírivým bazénom, 6-timi saunami, tepidáriom, vyhrievanou drevenou kaďou na vonkajšej terase a plaveckým bazénom. V ponuke je široký výber masáží a procedúr. K dispozícii sú dve reštaurácie, vínna pivnica s vinotékou, nočný bar, multifunkčné ihrisko, detské ihrisko a detský kútik. Poloha hotela ponúka ideálne možnosti na trávenie voľného času počas letnej dovolenky. Milovníci turistiky môžu absolvovať pešie túry po vyznačených turistických chodníkoch, hrebeňovky  a výstupy na vyhliadkové dominanty Liptova. Poteší tiež návšteva neďalekých jaskýň a aquaparkov s termálnou vodou.

 

Atraktívnym miestom na letný oddych je nepochybne aj ubytovanie DonovalyHotel Galileo. Komfortné zariadenie hotela spĺňa vysoký európsky štandard. Horské prostredie vytvára ideálne podmienky pre rôzne športy. Po náročnom, aktívne strávenom dni si môžete dopriať príjemný oddych v saune alebo na masáži v podkroví hotela s výhľadom na panorámu Donovál. 

 

Uprednostnili by ste pokojné prostredie, prírodu nezasiahnutú civilizáciou a málo frekventované turistické a cyklistické trasy? Navštívte ubytovanie JezerskoChata Eva. Blízke Jezerské jazero, Belianske Tatry a Pieniny ponúkajú bohaté možnosti využitia voľného času. Pri spoznávaní okolia a plánovaní túr Vám ochotne pomôže personál.

 

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 

Hodnotenie

Dovolenkové ubytovanie na horách
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma