E-book o účinkoch liečivých kameňov zadarmo

E-book o účinkoch liečivých kameňov zadarmo

Napísali sme teda pre vás e-book Účinky liečivých kameňov, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo.

10.02.2016 | Šperky Salina & Natalyss | www.sperkysan.sk

Keďže sa často stretávame s rôznymi otázkami ohľadne liečivých kamienkov v našich šperkoch, rozhodli sme sa ich zodpovedať krátkou knižkou. Zväčša sa jedná o otázky, ktorý kameň účinkuje na konkrétnu chorobu, alebo ktorý kameň je nápomocný konkrétnemu orgánu v tele. Napísali sme teda pre vás e-book Účinky liečivých kameňov, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo.

Je to rýchly prehľad, v ktorom nájdete kamene, ktoré používame v našich šperkoch, roztriedené podľa orgánov, chorôb či ťažkostí, na ktoré pozitívne vplývajú. V ďalšej časti knihy sú popísané jednotlivé kamene obšírnejšie, zoradené v abecednom poradí, keďže na jeden problém môže účinkovať viacero kameňov, a ak si neviete vybrať možno vám pomôže širší popis. Kniha je prehľadná a tvorená tak, aby ste čo najskôr našli to, čo potrebujete. Orgány, choroby a problémy, ktorým minerály pomáhajú, sú preto taktiež zoradené podľa abecedy.  Veríme, že vám knižka pomôže a poteší a že nájdete kamene ktoré vám budú vyhovovať.

Stiahnuť ju môžete na tomto linkuPo zadaní e-mailovej adresy vám príde e-mail, ktorý keď následne potvrdíte, budete si môcť stiahnuť náš e-book v pdf formáte.

Hodnotenie

E-book o účinkoch liečivých kameňov zadarmo
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma