Epson WorkForce Pro WF-5620DWF

Epson WorkForce Pro WF-5620DWF

Rýchlosť a ekonomická tlač pre podniky

02.07.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.lenovo-shop.sk

Znížte náklady až o 50 % a spotrebu energie až o 80 % >>> s atramentovou tlačiarňou WorkForce PRO  je to možné.

 

 

Znížte prevádzkové náklady

 

Multifunkčný model WorkForce Pro WF-5620DWF má až o 50 % nižšie náklady na stranu v porovnaní s konkurenčnými farebnými laserovými tlačiarňami1, takže vám ušetrí peniaze vďaka veľkokapacitným atramentovým kazetám, s ktorými môžete vytlačiť až 4 000 strán. Má tiež menej súčastí, ktoré si vyžadujú pravidelnú výmenu, ako laserová tlačiareň.

 

Myslite ekologicky

 

Tlačiareň Epson WorkForce Pro spotrebuje až o 80 % menej energie než konkurenčné farebné laserové tlačiarne, čiastočne aj vďaka tomu, že neprodukuje teplo. Nedochádza k emisii ozónu a vďaka zlepšenému režimu tichej tlače a absencii hluku ventilátora počas tlače a po nej je tento model ideálny pre pracovné prostredie.

 

Šetrí čas

 

Táto účinná tlačiareň Epson WorkForce pre firmy je pri bežných tlačových úlohách1 rýchlejšia ako laserová a dosahuje rýchlosť tlače až 34 strán za minútu čiernobielo a 30 strán za minútu farebne, prípadne 20 strán za minútu pri tlači podľa normy ISO v obidvoch prípadoch3. Vysoká kapacita 580 strán papiera znamená menej časté dopĺňanie a má vysokoúčinný mesačný pracovný cyklus až 35 000 strán.

 

Stvorená pre podniky

 

Tlačiareň Epson WorkForce Pro poskytuje rýchlosť tlače potrebnú v kancelárskom, podnikateľskom a priemyselnom prostredí. Výtlačky schnú rýchlo vďaka atramentu DURABrite Ultra. Funkcie skenovania do rôznych zariadení a podpora LDAP pomáhajú tejto tlačiarni rýchlo sa integrovať do podnikového prostredia. Intuitívny dotykový displej zaručuje ľahkú dostupnosť funkcií a zadný ručný zásobník papiera umožňuje tlač na mnohé médiá.

 

Cena a dostupnosť

 

Tlačiareň WorkForce Pro WF-5620DWF je u nás dostupná za cenu 269 €.

 

 

Celý článok nájdete tu: Epson WorkForce Pro WF-5620DWF

 

facebook

 

www. lenovo-shop.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

Epson WorkForce Pro WF-5620DWF
Epson WorkForce Pro WF-5620DWF

Hodnotenie

Epson WorkForce Pro WF-5620DWF
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma