Gucci - Made to measure

Gucci - Made to measure

Vyskúšajte alternatívy k svetovým parfumom v podobe parfumov FM Group od 14,70 Eur.

04.10.2016 | parfumylacno s.r.o | www.parfumylacno.sk

Gucci- Made to measure Pánsky parfum GUCCI Made To Measure vyšiel na trh v jeseni, roku 2013. Bol vyrobený pre svetského a rafinovaného muža, ktorý chce dostať len to najlepšie.

 

Kompozícia parfúmu je orientálne - korenistá. Pre muža je šitá na mieru, ako drahý oblek. Oblek je len pekná silueta, dokonalým sa stáva, až keď si ho oblečie jeho majteľ. Tak je to aj s parfúmom Made to measure. Dokonalým sa stane až v spojení  s teplom vašej kože a tak sa vyformuje jeho charakter a štýl.

 

Celý parfum sa otvára citrusovým nádychom, v pozadí s korenistými tónmi. Základ parfumu GUCCI Made To Measure  tvorí ambra, so sladkou a orientálnou vôňou, labdanum, tóny kože a pačuli. Srdce sa skladá z borievkových bobúľ, škorice, muškátového orecha, lekna a slivky. Hlava parfumu sa vyznačuje tónmi anízu, levandule, bergamotu a pomarančového kvetu z Tunisu.

 

Nevyhadzujte zbytočne veľa peňazí a objednajte si z e-shopu parfumylacno.sk parfum FM 336, ktorý vás určite ohúri. Ale ak máte radšej originály, spoľahnite sa na parfums.sk najväčšia online parfuméria.

Parfumylacno.sk najlacnejšie parfémy FM
 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma