Hľadáte hodinky na beh? Poradíme vám.

Hľadáte hodinky na beh? Poradíme vám.

Bežecké hodinky nie sú módnym doplnkom, práve naopak. Ide o praktického spoločníka pri vašom obľúbenom koníčku, ktorý vás navyše

28.01.2016 | Lemon Lion, s.r.o.

 

Sortiment bežeckých hodiniek je na trhu rozsiahly. Dostať kúpiť značky vychytené a známe, ako napríklad Sigma, kvalitné, ktoré sponzorujú viaceré bežecké podujatia, ako trebárs Suunto, ale aj také, o ktorých veľa bežcov na Slovensku nevie a pritom vo svete valcujú rebríčky popularity v oblasti športových doplnkov. Hovoríme o hodinkách Timex.

 

Timex nevyrába len športové edície, ale aj edície moderné a čisto ženské. Značka sa vďaka širokému portfóliu dostáva do popredia a patrí medzi top hodinkové značky vo svete. Dokonalý dizajn a technológie sú zárukou, že ak si vyberiete Timex na šport, nebudete ľutovať. Keďže značka chce byť vašou druhou kožou, vyrába edície presne pre jednotlivé športové odvetvia. Vie totiž, čo taký bežec potrebuje a docení.

 

 

Športová rada pre bežcov Ironman

 

Timex Ironman je rada, ktorú by predajca odporučil nerozhodným bežcom, bežcom začiatočníkom, ale aj tým, ktorí potrebujú len kvalitné hodinky na meranie času. Už z názvu by sme si mohli myslieť, že ide o mužskú edíciu, nie je tomu však tak. Ironman má aj ženské prevedenia hodiniek a to v pútavých, pastelových farbách. Hodinky sú navyše veľmi odolné voči tlaku, pádu alebo otrasom a viaceré z nich disponujú podsvieteným displejom, čo oceníte pri večernom behu. Hodinky sú vyrobené zo špeciálneho plastu, ktorý je antialergický, ale nájdeme aj tvrdenú gumu. Vďaka tomu sa pohodlne nosia a pri behu nerušia, nezavadzajú.

 

Keďže bežec občas aj zmokne, myslia hodinky Timex aj na vodeodolnosť. Vyberať si môžete z vodeodolnosti do 50 metrov, ktorá by teoreticky mala zastrešiť aj povrchové plávanie. Výrobca by však plavcom odporučil orientovať sa na vodeodolnosť 100 metrov a viac, kedy je skutočne bezpečné sa s hodinkami sprchovať, kúpať vonku alebo riadne zmoknúť. 50 metrová vodeodolnosť však pri behu postačuje a prípadný dážď, ktorý vás niekde na ceste zastihne, hodinky zvládnu.

 

Kolekcia Ironman je vhodnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú štýlové bežecké hodinky s overenými funkciami. Stopky, duálny čas alebo ukladanie viacerých časov oceníte hlavne ako pokročilý bežec. Ak vyberiete drahší model, čakajú vás solárne články, ktoré hodinky automaticky dobíjajú. Hodinky sú vhodné nielen na beh, ale aj pre aktívnych ľudí na prechádzky, nordickú chôdzu či takých nadšencov, ktorí nevydržia sedieť doma pri televízore a radi sa hýbu najmä v prírode. 

hodinky timex
 

Hodnotenie

Hľadáte hodinky na beh? Poradíme vám.
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma