Hodinky sú stále top darčekom pod stromčekom

Hodinky sú stále top darčekom pod stromčekom

Prečo sa stále oplatí darovať hodinky

08.12.2015 | Lemon Lion, s.r.o.

Darček pod stromček, toto spojenie sa síce rýmuje, ale mnohým prináša nepokojné noci a dni strávené nad ponukou eshopov. Čo vybrať manželke? A čo deťom? Netrápte sa a tento rok vybavte všetkých originálnym darčekom, ktorý poteší každého - hodinkami.

 

Pre otca, brata ale aj dedka

 

Hodinky pre mužov majú tú výhodu, že niektoré kolekcie sú nositeľné aj pre viacero generácií. Preto sa nemusíte báť, či sa daný tvar hodí viac starším alebo mladším nositeľom. Okrúhly ciferník a pravá, kvalitná koža na remienku ešte nikoho nesklamala. Navyše, je táto kombinácia ľahko zladiteľná ako so sakom, tak k bežnému oblečeniu. Ak k tomu pridáte zaujímavú funkciu, napr. Eco-Drive technológiu, očaríte celé mužské pokolenie. Chlapi majú radi funkcie, a čím viac ich bude tých špeciálnych, tým rýchlejšie vystúpite na rebríček Vianočný darca roka.

 

A ktorá značka také hodinky ponúka? Napríklad hodinky od Citizen majú v sebe tento dokonalý mechanizmus, ktorý nepotrebuje batériu a vystačí si len so svetelným nabíjaním. Hodinky sa pohybujú vo viacerých cenových variáciách a tak si vyberie Ježiško s úzkym, ale aj so širokým rozpočtom. Navyše je značka pomerne známa, takže je to stále lepšie ako darovať hodiny z lacného obchodu s doplnkami alebo z obchodu s bižutériou. V prípade, že si nie ste istí kožou, vymeňte ju za oceľ alebo titán.

 

Hodinky pre babku by mali mať hlavne veľký ciferník

 

Ostaňme ešte pri spomínanej značke Citizen, pretože práve v nej nájdeme inšpiráciu aj pre dámy. Dámske Citizen hodinky môžu nosiť mladšie aj staršie ročníky. Jediné, na čo by sme odporúčali dať pozor, je veľkosť ciferníka. Obdĺžnikové ciferníky sú síce stále moderné a veľmi pekne zapasujú do sviatočného outfitu, v konečnom dôsledku však každá dáma prizná, že k ich čítaniu potrebuje okuliare alebo čas.

 

Starším ročníkom by sme teda odporučili klasický okrúhly ciferník s vyznačenými číslicami, ale všetkými, to znamená pekne od jeden až po dvanásť. No a keďže ide o vianočný darček, vybrali by sme určite zlato v kombinácií s kožou.

 

Hodinky pre mladšie dámy? Rozhodne pestré a moderné

 

Pre mladšie ročníky by sme opäť volili z kolekcie Citizen, no nebáli by sme sa experimentovať s farbou remienka alebo s tvarom ciferníka. Dámy rady nosia hodinky len ako doplnok, nie ako nástroj na čas - na to väčšina aj tak používa mobil. Aký paradox, však?

 

Hodinky môžu byť zároveň aj šperkom a ak chcete docieliť tento efekt, potom zvoľte viacfarebné kombinácie, napríklad striebornej farby a farby ružového zlata, s mierne perleťovým odtieňom. Takáto kombinácia pôsobí slušne, elegantne ale aj mierne rebelsky a dámy ju zaručene ocenia. Navyše, aj tieto hodinky fungujú na Eco-Drive pohon, rovnako ako pánske.

 

Tak vidíte, vybrať darčeky pod stromček sa dá zopár klikmi. Stačí nájsť správny eshop s hodinkami, potom značku Citizen a už to ide. A ak neviete ako vybrať obchod, ktorý predáva spoľahlivo, prečítajte si článok s radami o nákupe hodiniek.

Hodnotenie

Hodinky sú stále top darčekom pod stromčekom
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma