HP Slate 21

HP Slate 21

All-in-One či Tablet?

16.10.2013 | Euroline computer s.r.o. | www.hp-shop.sk

Na túto otázku sa dá odpovedať veľmi jednoducho. Oboje. Váš nový HP Slate 21 Vám ponúka obľúbené androidové aplikácie a kompaktnosť tabletu v tele veľkého All-in-One počítača. Integrovaný počítač všetko v jednom - Slate 21 od spoločnosti HP má dotykový 21,5 palcový displej s rozlíšením Full HD, pričom panel by mal ponúknuť dobré farby aj pozorovacie uhly, keďže sa jedná o IPS technológiu.

 

Zabávajte sa s Androidom

 

Vnútri obsahuje mobilnú štvorjadrovú platformu Nvidia Tegra 4 na frekvencii 1,8 GHz s maximálne 2 GB operačnej pamäte. Interná flash pamäť, na ktorej je predinštalovaný aj operačný systém Android 4.2.2, má základnú kapacitu 8 GB. Aj keď je možné využívanie Cloudových aplikácii v prípade potreby môžete pamäť ľahko rozšíriť pomocou SD karty.

 

Kapacitu je možné ďalej rozšíriť aj cez tri porty USB 2.0, ku ktorým je možné pripojiť externé pevné disky alebo ďalšie kompatibilné zariadenia. Počítač má nad displejom webkameru TrueVision HD, takže pre videohovory nie je nutné prikupovať samostatnú kameru. Monitor môžete mať klasicky na stole pre bežnú prácu, ale aj úplne naklonený, čo možno využiť pri hraní hier s rodinou a priateľmi napríklad v obývačke.

 

Skvelé technológie

 

Z podporovaných technológií sa HP Slate 21 pýši zvukovým výstupom s DTS pre priestorový zvuk, WiFi Direct ( napríklad pre bezdrôtovú tlač ) a Bluetooth 3.0. HP Slate 21 možno tiež pripevniť pomocou VESA držiaku.

 

Nainštalovaný Android podporuje až päť užívateľských profilov, takže počítač môže používať oddelene niekoľko ľudí, ktorí budú mať svoje dáta skryté pred ostatnými a budú mať aj svoje vlastné nastavenia a aplikácie. To sa hodí predovšetkým v kombinácii práce ( dôležité dokumenty dospelých ) a hrania ( hry detí ).

 

Spoločnosť HP do počítača predinštalovala balík Kingston Office a pre prácu s ostatnými počítačmi v sieti, ktoré majú operačný systém Windows je pripravený softvér Splashtop HD.

 

 

Cena a dostupnosť

 

HP Slate 21 je u nás dostupný už od ceny 323 €.

 

 

 

Celý článok nájdete tu : HP Slate 21

 

www.hp-shop.sk

 

facebook

 

 

 

HP Slate 21
HP Slate 21
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma