Jarmočné slávnosti - zabaviť sa dosýtosti!

Jarmočné slávnosti - zabaviť sa dosýtosti!

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

05.09.2014 | Sz3, s. r. o.

„Klobásky, varechy, medovníkové srdce - to sú výrobky usilovnej práce. Kolotoče, zábava – samozrejme bez obáv! Ochutnajte burčiak, medovinu, sladkosti a zabudnite na všetky starosti! Nákup a predaj všetkého, no nenájdete tu nič bežného! Náušnice, retiazka, náramok - stačí zájsť na neďaleký jarmok!“ :)

Jarmok je ideálnou príležitosťou, kde sa pohostiť, zabaviť sa a stretnúť s priateľmi. V najbližších týždňoch sa koná množstvo jarmokov. Od Bratislavy cez Banskú Bystricu až po Košice. Stačí si len vybrať...  

Banskobystrický Radvanský jarmok má korene až v 17. storočí, kedy vtedajšia obec Radvaň získala právo na usporadúvanie jarmokov. Radvanský jarmok však neostáva nič dlžný svojej povesti – tešiť sa môžete na 272 remeselníkov, prezentáciu nasvietenia zrekonštruovanej hodinovej veže, množstvo tanečných či speváckych vystúpení. Samozrejmosťou sú kolotoče od výmyslu sveta, stánky s občerstvením, všakovakým tovarom... Novinkou tohtoročného jarmoku bude Starodávny trh a oživenie pôvodného trhu na základe dobových fotografií s komparzistami. Nechajte sa zlákať na viacdňový pobyt a vyberte si ubytovanie Banská Bystrica, Hotel Dixon. Pokiaľ by ste chceli spojiť jarmočné radovánky s pobytom v prírode, čaká na Vás Penzión Králiky

Zvolenský jarmok? Desiatky stánkov, remeselníkov, festival Divadelné podzámčie, šerm, sokoliari i kolotoče! Bluesoví nadšenci si užijú pravý bluesový koncert, tvrdí chlapci zas rockovú hudbu a milovníci etnofolkovej hudby sa môžu tešiť na Horanu. Zapáčil sa Vám program? Neváhajte a zajednajte si už teraz ubytovanie Zvolen.

Rožňavský jarmok Vám okrem samozrejmostí, ako dobré jedlo, pitie, množstvo tanečných i hudobných vystúpení prináša aj ochutnávku špecialít Malý gemerský dvor, burzu kníh, vernisáže i výstavy, tombolu. Finišovať budete na afterparty na námestí. Po takejto zábave si zaslúžite dokonalý oddych, smelo si rezervujte ubytovanie Rožňava, Hotel Čierny Orol!

História Trnavského jarmoku siaha až do 13. storočia, pričom sa presne nevie, koľko jarmokov už mesto absolvovalo, a tak sa koná bez označenia ročníkov. Občerstvenie, kolotoče, Stredovek pod hradbami, ľudovovo-umelecké remeslá, hudba, tanec, šerm, žongléri... Jarmočenie tak opantá každého návštevníka – čo viac si môže priať! Ubytovanie Trnava je Vám plne k dispozícii.

Nechajte sa vytiahnuť do ulíc mesta, okoštovať burčiak, kúpiť polovičke medovníkové srdce, vyšantiť sa na kolotočoch!

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku! 

 

Hodnotenie

Jarmočné slávnosti - zabaviť sa dosýtosti!
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma