Jarná lyžovačka v Tatrách

Jarná lyžovačka v Tatrách

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

22.02.2016 | Sz3, s. r. o.

Jarné prázdniny zaklopali na dvere a vy ešte stále rozmýšľate o zaujímavom programe pre vaše ratolesti? Žiada sa vám odohnať jarnú únavu a vybehnúť na čerstvý vzduch? Lyžovačka v krásnych slovenských horách je ideálnym riešením.  Aj keď zima sa už kráti a s ňou odchádza posledný sneh, ešte nie je nič stratené! Lyžiarske strediská vo vyššie položených lokalitách stále hlásia výborné podmienky.

 

Ak si chcete oddýchnuť v srdci Nízkych Tatier, v blízkosti nášho najväčšieho lyžiarskeho strediska JASNÁ, Ubytovanie Mýto pod Ďumbierom, Chata Zinka je miesto ako stvorené pre vašu rodinu. Pobyt  v útulných apartmánoch v prekrásnej prírode našich druhých najvyšších hôr si vás určite získa. Relax po športovom výkone vám ponúkne wellness, ktorého súčasťou je jakuzzy, fínska a infra sauna.

 

Rekreačná oblasť Donovaly je známa kvalitnými  ubytovacími zariadeniami v blízkosti zjazdoviek. Ubytovanie Donovaly, Hotel Galileo ponúka komfortne zariadené izby aj luxusné apartmány. Ak chcete uniknúť od reality a nachvíľu sa dotknúť hviezd, v najvyššej časti hotela priamo pod hviezdnou oblohou sa nachádza wellness, ktorého súčasťou sú 4 druhy sáun, jakuzzi, masáže a solárium. Pre pohladenie vašich chuťových pohárikov sú pripravené tradičné slovenské jedlá a špeciality, ktoré by bol hriech neochutnať.

 

Rovnako ako Nízke Tatry, tak aj Vysoké Tatry ponúkajú desiatky možností na kvalitnú dovolenku. Moderne zrekonštruovaný penzión priamo pod štítmi Vysokých Tatier, Ubytovanie Vysoké Tatry, Villa Mon Ami je jednou z nich. V penzióne okrem ubytovania nájdete aj dokonalý oddych, o ktorý sa postará príjemný personál.  

 

Vápencovou súčasťou Vysokých Tatier sú Belianske Tatry. Ak chcete ich nádheru obdivovať  z tesnej blízkosti, navštívte dedinku Ždiar a Ubytovanie Ždiar, Chaty Bachledová. Výhľad z okien Chaty Rekrea a Chaty Skalka na panorámu Belianskych Tatier je skutočne fascinujúci! Lokalita Ždiar - Bachledová dolina je celoročne vyhľadávanou turistickou oblasťou s populárnym lyžiarskym strediskom.

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma