Lenovo ThinkPad Tablet 8

Lenovo ThinkPad Tablet 8

Biznis tablet s Windows 8.1

28.02.2014 | Euroline computer s.r.o. | lenovo-shop.sk

Nový ThinkPad 8 zdieľa rovnaký názov ako populárny biznis notebook od Lenova, ale tento 8-palcový tablet je úplne iné zviera.

Las Vegas – Lenovo tvrdí, že jeho najnovšia ponuka, tablet ThinkPad 8, vkladá „celý počítač do dlane vašej ruky“. Nový tablet ponúka nielen produktivitu biznis triedy, ale taktiež poskytuje celú radu funkcií tabletu, ktorým sa nemôže rovnať žiadny notebook. Dá sa povedať, že Lenovo rozhodne ponúklo jeden z najzaujímavejších Windows tabletov, ktoré boli doposiaľ vyrobené.

 

ThinkPad 8 je Windows 8.1 tablet, ktorý sa môže pochváliť 8,3-palcovým full HD displejom (1 920 x 1 200), vďaka čomu ho môžete ľahko držať v ruke, ale ponúka oveľa väčšiu hodnotu ako podobné 7.9 – 8.1 palcové tablety. Tento tenký tablet je iba 0.9 cm tenký a váži iba 0.417 kg, čo umožňuje držať ho jednoducho v jednej ruke a klikať na obrazovku s druhou.

Tablet je vybavený magnetickým krytom, ktorý nielen chráni displej tabletu pred nečistotami a poškriabaním, ale taktiež ho privedie do režimu spánku, keď je zatvorený a ponúka prístup k zadnej kamere. Kryt má vstavaný ohyblivý roh s vnútorným magnetom, ktorý automaticky spustí kameru, keď je zohnutý, čo umožňuje intuitívne použiť tablet pre rýchlu snímku. Túto funkciu Lenovo nazýva QuickShot a kryt je dostupný v čiernej alebo červenej farbe.

 

Kryt tabletu taktiež funguje ako stojan, ktorý umožňuje mód Stan, podobný ako možno vidieť na Lenovo IdeaPad Yoga. Ale zatiaľ čo má tablet impozantný displej sám o sebe, môže byť takisto pripojený k bežnému PC displeju prostredníctvom micro USB 3.0 portu.

Tablet je vybavený 4-jadrovým procesorom Intel Bay Trail Atom, ktorý umožňuje slušný výkon a multitasking, spolu s dobrou energetickou účinnosťou. Lenovo deklaruje, že ThinkPad 8 vydrží až 8 hodín na batériu. V každom prípade, energetická účinnosť a prenosný dizajn z neho robia schopný tablet na cesty.

 

Cena a dostupnosť

 

Tablet ThinkPad 8 je dostupný za cenu od  424,70 € s DPH.

 

Celý článok nájdete tu: Lenovo ThinkPad Yoga

 

www.lenovo-shop.sk

 

facebook

 

 

 

Hodnotenie

Lenovo ThinkPad Tablet 8
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma