Lenovo ThinkPad Yoga

Lenovo ThinkPad Yoga

Skvelá voľba pre biznismenov na cestách

07.02.2014 | Euroline computer s.r.o. | lenovo-shop.sk

Lenovo ThinkPad Yoga

Skvelá voľba pre biznismenov na cestách Lenovo sa snažilo spraviť čo najviac v súvislosti s tlakom Intelu na zariadenia typu 2v1 s jeho vlastnou kombináciou dizajnu a funkčnosti s rodinou konvertibilných a odnímateľných tabletov a notebookov. Posledný člen, ktorý pribudol do multimodálnej rodiny je Lenovo ThinkPad Yoga, konvertibilný hybridný notebook, ktorý prináša flexibilitu Yogy do radu notebookov Lenovo.

 

DizajnTento notebook je prvý v línii podnikateľsky zameraných notebookov Lenovo ThinkPad s funkciou multimódového pántu, ktorý je tiež možné vidieť na Lenovo IdeaPad Yoga 2 Pro. Multimódový pánt je vlastne dvoj-nápravový pánt, ktorý vám umožní otvoriť notebook do tradičného véčkového módu, ale taktiež ho preklopiť do opačnej strany, aby ste ho mohli používať v ďalších módoch, ako Stan, Stojan a Tablet. Skladacia konštrukcia notebooku bola aktualizovaná s robustnejšími materiálmi pre odolnosť biznis triedy, s rámom z horčíkovej zliatiny a Gorilla Glass displejom, ktorý poskytuje ochrannú vrstvu odolnú proti poškriabaniu. Jeden malý detail, ktorý bol pridaný k vylepšeniu Yoga dizajnu, je klávesnica. AccuType klávesnica v plnej veľkosti vyzerá ako každá priemerná Lenovo klávesnica - tvarované klávesy s plynulým chodom v písaní a dosť odolné pre pevnú hmatovú spätnú väzbu - ale s malým trikom v rukáve. Keď sa otočí do režimu tabletu, základňa klávesnice (umelá základňa, ktorá obklopuje individuálne klávesy) sa trošku nadvihne, čo jej umožní sa zarovnať s vrcholčekmi klávesov. Toto bol problém, ktorý bolo treba vyriešiť v súvislosti s pôvodnou Yogou - strach, aby sa klávesnica nezničila, keď je notebook v móde tabletu.

 

12,5-palcový Full HD displej (s rozlíšením 1 920 x 1 080) je tiež celkom pekný, najmä preto, že podporuje 10-bodový dotykový a stylusový vstup. Stylus je zasunutý do prednej hrany notebooku a na prvý pohľad vyzerá ako nerozpoznateľný červený bod, ktorý tak trochu pripomína tlačítko. Až po detailnejšom pohľade zistíte, že to je koniec stylusu. Hoci nie každý chce používať stylus pri práci na svojom tablete, biznis aplikácie častokrát vyžadujú detailnejšiu prácu s kurzorom, ako dokáže zabezpečiť dotyk prstov, čo robí zo stylusu nevyhnutnosť pre biznis tablety.

 

Cena a dostupnosť

 

LenovoThinkPad Yoga je dostupný za cenu od 864,10 € s DPH.

 

 

 

Celý článok nájdete tu: Lenovo ThinkPad Yoga

 

 

www.lenovo-shop.sk

 

 

facebook

ThinkPad Yoga
ThinkPad Yoga

Hodnotenie

Lenovo ThinkPad Yoga
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma