Lyžiarske výcviky

Lyžiarske výcviky

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

11.09.2015 | Sz3, s. r. o.

Ani sa nenazdáme a o chvíľku je tu sneh a s ním kopec nových zážitkov, na ktoré budú deti ešte dlho spomínať – a to nielen počas víkendov, ale aj počas bežného týždňa, ktorý až tak bežný nakoniec nebude. Lyžiarske výcviky sa blížia a s tým aj výber najvhodnejších lyžiarskych stredísk. My vám tak prinášame hneď niekoľko tipov. Výhodou je tohtoročná novinka v podobe dotácií na lyžiarske a snowboardové výcviky. Na jedného žiaka z druhého stupňa ZŠ dostanete 150 eur a v rovnakej výške dostanú príspevok aj študenti stredných škôl.

Nádherné prostredie Poiplia podčiarkuje rokmi obľúbené ubytovanie Kokava nad RimavicouChata Hámor. Srdečný personál, príjemná uvoľnená atmosféra s možnosťou využitia animátorských služieb – to je recept na ideálny pobyt. Deti sa tiež môžu tešiť na úžasné jedlo, ktoré im dodá energiu na špičkové výkony na svahoch. Najbližším lyžiarskym strediskom je Skicentrum Kokava – Línia, kde sú zjazdovky ľahké a najvhodnejšie práve pre začiatočníkov. Pre účastníkov lyžiarskych kurzov je odvoz k vlekom a dovoz späť do strediska zabezpečený.

Ak vás láka Veľká Fatra, lyžiarske stredisko SKI Čertov – Javorníky je len na pár krokov od miesta, kde v pokojnej časti s krásnou panorámou nájdete rekreačné ubytovanie Lazy pod MakytouHorský Hotel František. Lyžiarske stredisko sa nachádza v prekrásnom horskom prostredí pohoria Javorníky, a to len 350 m od hotela. Zjazdovky sú tu však vhodné už nielen pre začiatočníkov, ale aj pre náročných lyžiarov. Vyberte si ideálny termín a všetko ostatné za vás vybavia – v cene lyžiarskeho výcviku je nielen ubytovanie a plná penzia s nápojom, ale aj 2x vstup do bazéna, SKIpass, cestovné poistenie, spoločenská miestnosť a lyžiarsky inštruktor.

Ubytovanie PolomkaPenzión Bučník sa nachádza priamo na úpätí lyžiarskeho svahu. Polomka je atraktívnou destináciou v cestovnom ruchu a jej okolitá príroda je príťažlivá v každom ročnom období – k dispozícii je lyžiarske stredisko Polomka Bučník s technickým zasnežovaním, klziskom, bežkárskymi trasami na hrebeni Slovenského Rudohoria. Synonymom Penzióna Bučník je útulnosť – či sa to týka izieb, reštaurácie alebo celkovej atmosféry.

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma