Nákup podprsenky bez nohavičiek?

Ako nakupovať podprsenky bez nohavičiek?

30.08.2013 | parfumylacno s.r.o | krasnazena.sk

Nákup podprsenky bez nohavičiek?

 

Mnoho žien nakupuje podprsenky bez nohavičiek. Dôvodou majú hneď niekoľko.

Buď majú už dosť nohavičiek doma v šuflíku, ale sa im práve tie z danej kolekcie nepáčia. V tomto článku Vám poradíme ako nakupovať podprsenky bez nohavičiek.

 

Farebnosť

 

Pokiaľ kupujete podprsenku bez nohavičiek určite siahnite po neutrálnej farbe aby ste ju mohli kombinovať nie len s nohavičkami ktoré už doma máte, ale ak k všetkému oblečeniu. Univerzálna farba hodiaca sa k väčšine oblečenia je čierna, biela  a telová.

Nezabúdajte však, že keď kupujete pestrofarebnú podprsenku bude ťažké k nej dokombinovať nohavičky tak aby farebne ladili. Preto v tajkýchto prípadoch doporučujeme nákup súpravy tz. Podprsenka a nohavičky z jednej kolekcie. 

 

Materiál a strih

 

V prípade, že ste sa rozhodli kupovať univerzálnu podprsenku určite pozerajte po takzvaných hladkých podprsenkách. Vyhnite sa čipke ktorá môže prerážať cez oblečenie. Vhodné sú jednoduché a pohodlné strihy.

 

Koľko?

 

Rátajte s tým, že podprsenka má dlhšiu životnosť ako nohavičky. Preto by ste mali mať na každú podprsenku zhruba tri nohavičky v rovnakej farbe. Snáď každá žena potvrdí, že spodné prádlo je jedným z najdôležitejších kúskov oblečenia, aby ste sa po celý deň cítili pohodlne.

 

Nákup podprsenky bez nohavičiek?

 

Mnoho žien nakupuje podprsenky bez nohavičiek. Dôvodou majú hneď niekoľko.

 

Buď majú už dosť nohavičiek doma v šuflíku, ale sa im práve tie z danej kolekcie nepáčia. V tomto článku Vám poradíme ako nakupovať podprsenky bez nohavičiek.

 

Farebnosť

 

Pokiaľ kupujete podprsenku bez nohavičiek určite siahnite po neutrálnej farbe aby ste ju mohli kombinovať nie len s nohavičkami ktoré už doma máte, ale ak k všetkému oblečeniu. Univerzálna farba hodiaca sa k väčšine oblečenia je čierna, biela  a telová.

 

Nezabúdajte však, že keď kupujete pestrofarebnú podprsenku bude ťažké k nej dokombinovať nohavičky tak aby farebne ladili. Preto v tajkýchto prípadoch doporučujeme nákup súpravy tj. podprsenka  nohavičky z jednej kolekcie. 

 

 Materiál a strih

 V prípade, že ste sa rozhodli kupovať univerzálnu podprsenku určite pozerajte po takzvaných hladkých podprsenkách. Vyhnite sa čipke ktorá môže prerážať cez oblečenie. Vhodné sú jednoduché a pohodlné strihy.

 

Koľko?

Rátajte s tým, že podprsenka má dlhšiu životnosť ako nohavičky. Preto by ste mali mať na každú podprsenku zhruba tri nohavičky v rovnakej farbe. Snáď každá žena potvrdí, že spodné prádlo je jedným z najdôležitejších kúskov oblečenia, aby ste sa po celý deň cítili pohodlne.

Spodné prádlo
 

Hodnotenie

Nákup podprsenky bez nohavičiek?
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma