Nekupujte stavebné stroje

Nekupujte stavebné stroje

Nemusíte vlastniť stavebnú techniku, stačí si ju požičať!

26.07.2013 | Phoenix Zeppelin | www.cat.sk

Potrebujete plošinu, vysokozdvižný vozík, elektrocentrály, rýpadlá, nakladače?  Požičajte si ich. Nemusíte byť vlastníkmi špičkovej techniky, aby ste ju mohli plnohodnotne využívať. Na stránke www.cat.sk nájdete všetky potrebné informácie. Nech potrebujete čokoľvek, poradíme vám. Samozrejme, stavebné stroje vám vieme aj predať, ak ich využijete, ale zvážte, či pôžička nebude výhodnejšia, pretože je výhodná a zbavíte sa starostí o servisovanie a údržbu. Na stránke nájdete naozaj široký výber strojov, napríklad len plošín je 20 typov?

 

Nielen stroje

Stránka spoločnosti, ale i požičovňa stavebných strojov Phoenix Zeppelin ponúka aj ďalšie mechanizmy: energetické systémy (elektrocentrály, záložné zdroje a motory), drviace a triediace stroje. V sekcii „Malá mechanizácia“ sa nachádzajú kompresory, hutniaca a vibračná technika, pracovné plošiny a podobne. 

 

Elektrocentrály

Energia dáva vaše podnikanie do pohybu. Ponúkame vyspelé energetické systémy Phoenix Zeppelin, ktoré takmer všetky používajú dieselový alebo plynový motor Catterpillar. Jedná sa o energetické centrá, záložné generátory alebo lodné a zástavbové motory.

 

Jako sa mám v tom všetkom vyznať?

Buďte bez starosti. Máme tím skúsených odborníkov. Vy nám poviete, čo chcete robiť, a my vám poradíme jako na to.

 

Aj milé drobnosti

Nielen stavebnými strojmi je stavbár živý, třeba sa aj potešiť. V Cat shope nájdete kvalitné hodinky, oblečenie či modely strojov, ktoré sa vďaka špecifickému dizajnu a kvalitám stali skutočným kultom.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma