Nová kolekcia parfumov FM - parfumy PURE

Nová kolekcia parfumov FM - parfumy PURE

Parfumy Pure = 20% 50 mililitrov a skvelá cena 15,80 Eur

30.05.2016 | parfumylacno s.r.o | www.parfumylacno.sk

Spoznajte najnovšiu kolekciu parfumov v ponuke firmy Fm Group - spoznajte kolekciu Parfumov FM PURE. Kolekcia Pure začala ako vlastná kolekcia s originálnymi vlastnými vôňami FM Group vyrobených na mieru. Tieto vône spĺňajú najnovšie a najmodernejšie trendy zo sveta vôní a parfémov a pri ich výrobe spolupracovali známy profesionáli a parfumisti.

 

Pri kolekcii pure FM Group sa upravili flakóny parfumov na moderný a elegantný vzhľad a taktiež sa navýšila vôňa parfumu, ktorú je možné z jedného flakónu získať = jednoduchšie povedané, pri dámskych parfumoch FM sa zvýšil objem parfumu z 30 ml na 50 ml a pri pánskych parfumovaných vodách FM Group sa zvýšil obsah vonných esencií zo 16% na 20%.

 

Postupne sa na kolekciu pure "prerobili" aj ostatné vône parfémov FM Group a tak môžete nájsť postupne v kolekcii pure všetky doterajšie dámske a pánske parfumy. Nájdete ich po kliknutí na nasledujúce odkazy: Parfumy Pure pre mužov a parfumy pure pre ženy.

 

Vyskúšajte našu novú jedinečnú kolekciu, kde zaplatíte za vôňu ešte menej ako doteraz. Plaťte len za vôňu, neplaťte za značku.

Parfémy PURE parfumylacno.sk Fm Group
 

Hodnotenie

Nová kolekcia parfumov FM - parfumy PURE
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma