Obec Nová Dedinka sa rozrastie o 118 pozemkov

Obec Nová Dedinka sa rozrastie o 118 pozemkov

Solidis, s.r.o. spolupracuje na projekte

12.04.2016 | Solidis | www.solidis.sk; www.facebook.com/Solidis.sk

Náš obchodný partner BBC DOMY, s.r.o. začal výkopovými prácami novej obytnej zóny s názvom Pozemky Dedinka. Naša spoločnosť sa bude podieľať na spolupráci a to v rámci realizácie technického zariadenia rodinných domov, ako i zariadenia interiérov RD nábytkom.

Celkovo tu vznikne 118 stavebných parciel s výmerami od 4,6 po necelých 14 árov. Momentálne je už veľká časť kapacity predaná, či rezervovaná.

 

Pozemky Dedinka sú situované 15 km od Bratislavy. Nachádzajú sa v nádhernom tichom prostredí obkolesené lesom, jazerom, existujúcou zástavbou rodinných domov a riekou Čierna Voda.

 

Obec Nová Dedinka disponuje s moderným detským ihriskom a cyklotrasou. Vďaka veľmi výhodnému umiestneniu pozemkov si môžu budúci majitelia užívať plnými dúškami nielen pokojné bývanie na vidieku, ale aj prechádzky v prírode, cyklistiku, korčuľovanie, člnkovanie, rybolov a relax s deťmi na detských ihriskách.

 

Na pozemkoch môže vzniknúť viacero typov domov, ktoré developerská spoločnosť BBC DOMY, s.r.o. ponúka postaviť na kľúč. V súčasnosti prebieha už výstavba inžinierskych sietí, ktorá má byť dokončená v dvoch fázach:

 

-  prvá by mala byť uzavretá na jeseň tohto roka;

-  druhá na jar budúceho roka.

 

Polyfunkčný objekt sa má začať stavať po ukončení druhej fázy budovania sietí, do piatich rokov má byť zóna hotová a pripravená.

 

Spoločnosť BBC Domy spolupracuje aj so spoločnosťou Gravitas a.s., ktorá im sprostredkováva realitnú činnosť.  

V prípade, že by ste mali záujem o bližšie informácie ohľadne výstavby rodinných domov alebo záujem o pripravovaný projekt „Pozemky Dedinka“ môžete kontaktovať priamo spoločnosť BBC DOMY! Môžete si dohodnúť obhliadku na tel. čísle: 0901 772 772 alebo ich oslovte e-mailom: info@pozemkydedinka.sk

 

Hodnotenie

Obec Nová Dedinka sa rozrastie o 118 pozemkov
Hodnotenie 4.94 z 5
Počet hlasov 17
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma