Optimistická jarná kolekcia hodiniek Lacoste 2013

Optimistická jarná kolekcia hodiniek Lacoste 2013

hodinky Lacoste. Novinky sezóny Jar/Leto 2013

12.03.2013 | TLC s.r.o./1010.sk | www.1010.sk

Značka Lacoste odštartovala optimistickú kolekciu oblečenia a hodiniek v kombináciách pastelových farieb ako sú modrá, intenzívna oranžová, biela a ružová. V septembri 2010 sa na čelo spoločnosti postavil Felipe Oliveira Baptista, ktorý hľadá nové spôsoby ako hovoriť o tenise a zároveň upozorniť na jubileum, ktoré značka tento rok oslavuje. Lacoste je na trhu už celých 80 rokov! Či už zámerne alebo náhodne, jarná kolekcia čerpá práve z 80tych rokov. Zvučkou sa stala skladba„Let’s get physical“ od Olivie Newton John.

Dizajnéri síce v jarnej kolekcii zachovávajú vernosť štýlu Lacoste, ale ho aj obohacujú o nové prvky, tvary a materiály. Hodinky, prevažne s okrúhlymi ciferníkmi a silikónovými remienkami, sú kombináciu farieb modrá, biela, zelená, strieborná.

 

V jarnej kolekcii nájdete modely pomenované Lacoste Seatle. Typický je pre ne okrúhly ciferník a farebný remienok s holografickým nápisom Lacoste. Dizajn hodiniek je univerzálny, hodí sa mužom aj ženám. Obľúbeným modelom sú hodinky Lacoste Seattle LA2010664.

 

Ďalšou podskupinou modelov sú hodinky Lacoste Sofia, ktorých farebnosť by sa dala charakterizovať ako tón v tóne. Jedná sa o vyslovene dámske modely s tenkým puzdrom a menším ciferníkom (priemer 38 mm). Farba ciferníka korešponduje s farbou remienka. Vyslovene letným doplnkom sú hodinky Lacoste Sofia LA2000732.

 

Vychytávkami tejto sezóny sa stali modely hodiniek Lacoste Sydney. Farebnosť remienka je veľmi jemne zakomponovaná na pozadí ciferníka. Typickým reprezentantom dizajnu Sydney sú dámske ružové hodinky LA2000741.

 

V duchu športovej elegancie sa nesú dámske hodinky Lacoste Biaritz. Okrúhle ciferníky sú zdobené výraznou lunetou s nápisom Lacoste. Náramky sú prevažne kaučukové. Prevládajúce odtiene sú modrá, strieborná a biela.

 

V tohoročnej kolekcii samozrejme nesmú chýbať ani modely Lacoste Goa , ktoré svojím hravým dizajnom prinášajú pocit jari. Nápis Lacoste sa mnohonásobne opakuje na pozadí ciferníka a remienka v zelenom, modrom alebo ružovom odtieni.

Posúďte samy, či sa tohoročnej kolekcii podarilo byť výraznejšou, viac sexy, takpovediac vytŕčajúcou z davu. Množstvo inšpirácií nájdete na 1010.sk

biele hodinky Lacoste Seattle LA2010664
ružové hodinky LA2000741

Hodnotenie

Optimistická jarná kolekcia hodiniek Lacoste 2013
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
SPONZOROVANÉ ODKAZY