Priemyselné brány: Vyberte si bránu, ktorá vám vyhovuje

Priemyselné brány: Vyberte si bránu, ktorá vám vyhovuje

Premýšľate nad vhodnou priemyslenou bránou?

31.10.2019 | Hi Promotion s.r.o. | kruzik.cz

Medzi faktory, nad ktorými by ste sa mali zamyslieť, patrí bez pochýb to, kam chcete bránu umiestniť, jej izolačné vlastnosti, bezpečnostné prvky a flexibilita.

 

Na čo slúžia priemyselné brány?

 

Brány sa umiestňujú do skladovacích a priemyselných budov. Sú pevné, odolné, bezpečné a jednoducho sa s nimi manipuluje.

Aké priemyselné brány nájdete na trhu?

Najznámejšie a zároveň najobľúbenejšie priemyslové brány sú sekcionálne brány. Tie sa zasúvajú pod strop. Poskytnú vám maximálnu tepelnú izoláciu, aj preto sú skvelou voľbou najmä do budov, kde je teplo prioritou.

 

Sú tiež bezpečné, nedostane sa cez ne žiaden zlodej. Navyše, sekčné priemyselné brány sú odolné voči nepriaznivým vplyvom počasia a poškodeniam. Aj to je jeden z dôvodov, prečo vám vydržia pokojne aj niekoľko desiatok rokov.

 

Druhým typom je rolovacia priemyselná brána. Tá sa používa najmä v priestoroch, kde nie je miesta nazvyš. Brány sa rolujú pod strop. Medzi ich výhody patrí tiež nekomplikovaná manipulácia a takmer nehlučná prevádzka.

 

Rýchlobežné priemyselné brány sú ospevované najmä vďaka rýchlosti. Otvorenie aj zatvorenia brány trvá len niekoľko sekúnd, čo vám usporí náklady na energie. Vyberať si môžete zo širokej škály farieb. Brány sa používajú na priemyslové objekty, odolávajú aj dlhodobej intenzívnej záťaži a sú chránené špeciálnym systémom, ktorý oceníte najmä v prípade nárazu.

 

Priemyselná brána na mieru

 

Priemyselné brány sú vyrábané podľa vašich požiadaviek, presne na mieru. Aj preto sa môžu prispôsobovať takmer akýmkoľvek stavebným otvorom.

 

Vyberte si kvalitnú priemyselnú bránu

 

Pri výbere priemyselnej brány zvážte aj dodávateľa a výrobcu. Kvalitní a spoľahliví výrobcovia vám poskytnú nielen recenzie, ale tiež dlhodobú záruku, ktorá by mala byť vzhľadom k cene a životnosti brány minimálne 10 rokov.

 

Hodnotenie

Priemyselné brány: Vyberte si bránu, ktorá vám vyhovuje
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma