Relax v akvaparkoch na Slovensku

Relax v akvaparkoch na Slovensku

Zaujímavé tipy na letné ubytovanie

31.05.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Zábava, regenerácia a dobrodružstvo na letnej dovolenke? Akvapark je to správne miesto. Na Slovensku vám dvere otvorí hneď niekoľko akvaparkov. Ponoríte sa do bazénov, vyskúšate tobogány, sauny, wellness či rozličné špecialitky, ako vodotrysky, umelé vlnobitie, whirlpool...

 

Aquapark Tatralandia je najväčším slovenským akvaparkom. To, čo tu zaujme, je Tropical paradise: koraly, mušle, palmy, lode, bar – pravý tropický raj. Po náročnom dni padne dobre nájsť si vhodné ubytovanie. Oddych vám zabezpečí ubytovanie  Liptovský Mikuláš.

 

Množstvo zábavných atrakcií má Thermal Corvinus Veľký Meder. V akvaparku upútajú tobogány so svetelnými efektami či interaktívne vodné ihrisko. Detské ihriská "Hrad Orliaka Morského"a  „Korytnačí hrad“, rodinný či detský bazén – to všetko čaká na malých návštevníkov. Na noc vás prichýli ubytovanie Veľký Meder.

 

Navštívili ste už Vadaš Thermal Resort? Okrem vodného sveta si užijete jazdu na motokárach, na koni i rybolov. Nemusíte ani ďaleko chodiť, na pár krokov je ubytovanie Štúrovo.

 

Aquacity Poprad vás dostane svojou laserovou šou počas toho, ako budete oddychovať vo vode. Pokiaľ si zajednáte ubytovanie v Chate Botyz nad 7 nocí, zaručia vám celodenný lístok ZADARMO.

 

Okúste zábavu vo vodnom svete Gino Paradise Bešeňová. V adrenalínovej zóne nájdete 30 m vysokú tobogánovú vežu s panoramatickou vyhliadkou. Užite si jazdu na najdlhšom tobogáne na Slovensku alebo si zmerajte čas so svojim súperom na závodnom tobogáne. Keď sa unavíte, ubytovanie Bešeňová poskytne priestor na oddych.

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 

Hodnotenie

Relax v akvaparkoch na Slovensku
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma