Spoločnosť International Payment Services s.r.o. je na Facebooku

Spoločnosť International Payment Services s.r.o. je na Facebooku

Spoločnosť spustila prevádzku vlastnej Facebook stránky

26.05.2013 | International Payment Services | www.ips-sro.eu

Spoločnosť International Payment Services s.r.o. so sídlom v Nitre úspešne odštartovala svoju prezentáciu na sociálnej sieti Facebook. Firma zaoberajúca sa správou a vymáhaním pohľadávok pôsobí na slovenskom trhu od roku 2010 a od roku 2012 úspešne aj na nemeckom a rakúskom trhu, kde sa stále viac a viac dostáva do povedomia verejnosti.

 

 

"Po dvojmesačnej skúšobnej prevádzke Facebook prezentácie bude od začiatku júla možné nájsť dôležité informácie o spoločnosti International Payment Services s.r.o.  na Facebooku. Na populárnej sociálnej sieti budú zverejnené správy o rozhodnutiach okresných a krajských súdov, ale taktiež aktuálne projekty, videá a fotografie." dodal Martin Kraus, hovorca spoločnosti IPS s.r.o.

 

 

Spoločnosť International Payment Services s.r.o. bude komunikovať s verejnosťou aj prostredníctvom sociálnych sietí. Facebooková aplikácia je spojená  s oficiálnou stránkou spoločnosti – http://www.ips-sro.eu,  ktorú mesačne navštívi viac ako 8-tisíc návštevníkov. Stránka na sociálnej sieti prináša aj redakčné príspevky z oblasti inkasa a vymáhania pohľadávok, ktorý ponúka zaujímavé čítanie z právnickej oblasti.

 

"Naša spoločnosť chce prostredníctvom nového komunikačného kanála nielen informovať, ale aj vytvárať priestor pre tematické diskusie s verejnosťou k aktuálnym témam z oblasti vymáhania a spravovania pohľadávok.

Taktiež plánuje spoločnosť informovať o neplatičoch a dlžníkoch prostredníctvom sociálnych sietí ako aj prostredníctvom vlastnej internetovej stránky." tvrdí daľej Martin Kraus

 

Viac sa dočítate v zajtrajšom vydaní denníka SME-PC.

 

Facebookovú stránku môžete nájsť na adrese: Link

 

Spravodajský týždenník

 

Nitra, 26.05.2013

 

Hodnotenie

Spoločnosť International Payment Services s.r.o. je na Facebooku
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
SPONZOROVANÉ ODKAZY