Šťastné vzťahy - alebo ako zbaliť ženu a zviesť muža?

Šťastné vzťahy - alebo ako zbaliť ženu a zviesť muža?

Čo by ste si vybrali radšej? Šťastný partnerský vzťah alebo lacné jednorázové triky?

24.10.2018 | parfumylacno s.r.o | www.parfumylacno.sk

Všetci hľadáme spôsoby ako byť šťastnými. Jednou z dôležitých súčastí našich životov sú partnerské vzťahy. Takmer každý z nás by uvítal možnosť zažívať šťastný partnerský vzťah.

 

Ako sa k tomu ale dopracovať? Ako si nájsť ideálneho partnera či partnerku do kvalitného partnerského vzťahu? A akú cestu si k tomu vybrať?

 

Mnoho mužov sa zaujíma hlavne o to, ako zbaliť ženu. Sústredia sa len na túto jednu záležitosť a všetko ostatné prehliadajú. Neuvedomujú si pritom, že aj takto dosiahnutý úspech im vôbec negarantuje šťastie a vonkoncom nie šťastný vzťah.

 

Ako je to možné?

 

Zbaliť ženu je len prvý krok - ktorý navyše vôbec nie je nevyhnutný. Pretože niekoho zbaliť samo o sebe určí "pravidlá hry" už na začiatku nie príliš želaným smerom. Zbaliť ženu môže znamenať - a bohužiaľ to aj často znamená - nejak ju zmanipulovať, oklamať, ohúriť, podviesť, preháňať, pretvarovať sa a podobne.

 

Pretože je veľmi dôležitý zámer, s ktorým sa do niečoho pustíme. Či chceme druhú osobu ohurovať niečím čím nie sme. Alebo či radšej chceme byť samým sebou a páčiť sa druhým pre naše kvality a chyby - bez potreby akejkoľvek pretvárky a prácnej falošnosti - ktorá je navyše úplne zbytočná a kontra produktívna.

 

Tá istá vec sa dá použiť vždy rôznym spôsobom.

 

Sú rôzne pomôcky na zvýšenie príťažlivosti. No je veľmi dôležité s akým zámerom sa do danej aktivity pustíme. Napríklad či si chceme zvýšiť našu vlastnú osobnú cenu a automaticky sa tak stať príťažlivejšími. Alebo či namiesto zvyšovania osobnej ceny chceme vytvoriť mylný dojem - ktorý je často jednorazový alebo krátkodobý - o našej príťažlivosti.

 

Chudnutie - robíme to pre seba alebo pre druhých?

 

Podobné to je napríklad s chudnutím: mnohí ľudia riešia ako schudnúť a nepribrať. No je dôležité či to robia kvôli sebe, kvôli svojmu zdraviu, pohode a šťastiu - alebo len preto, aby sa páčili niekomu druhému.

 

Pretože najľahšie a najúspešnejšie to ide práve vtedy, keď niečo robíme kvôli sebe.

 

Hodnotenie

Šťastné vzťahy - alebo ako zbaliť ženu a zviesť muža?
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma