Štúdium cudzieho jazyka na Malte

Štúdium cudzieho jazyka na Malte

Ovládanie minimálne jedného svetového jazyka je v dnešnej dobe akýmsi nepísaným pravidlom.

03.07.2014 | TOPSHADE | www.topenglish.sk

Či už máte doma dieťa – študenta, ktorému by ste dopriali zopár edukatívnych chvíľ počas blížiacich sa letných prázdnin, alebo sa cudziemu jazyku plánujete priučiť vy, v oboch prípadoch zbystrite pozornosť.

 

Ovládanie minimálne jedného svetového jazyka je v dnešnej dobe akýmsi nepísaným pravidlom. Pri nástupe do nového zamestnania je to nepochybne benefit, ktorý vám dokáže kariéru v práci výrazne naštartovať, ale naopak i pohoršiť. Preto by ste cudzej reči ako takej mali venovať patričnú pozornosť.

 

Kým v minulosti bol najväčší dopyt zaznamenaný po anglickom jazyku a študenti sa v jazykových školách doslova tlačili jeden na druhého, dnes sa do popredia dostáva i menej obľúbená nemčina. A niet sa čo čudovať. O lepších životných podmienkach a príjmoch už kúsok za hranicami Slovenska sa vedú doslova litánie. Pokiaľ sa v zahraničí túžite z dlhodobého hľadiska usadiť, určite si veľmi dobre uvedomujete, že knižka Nemčina pre začiatočníkov vám v tomto smere  stačiť nebude.

 

Vyskúšajte jazykové kurzy v zahraničí

Najväčší dopyt po jazykových kurzoch v zahraničí je už tradične na Malte, pričom cestovaniachtiví, slovenskí jedinci pochádzajú najmä z nášho hlavného mesta. Jazykové kurzy Bratislava, ako pomyselná predpríprava, praskajú vo švíkoch a ľudia tu veľmi dôkladne cibria doterajšie znalosti, s cieľom získať prácu a zvládnuť nepoznané životné situácie v cudzej krajine.

 

V čom sa líšia?

 

Porovnať jazykový kurz v zahraničí s jazykovým kurzom v centre mesta, je nesmierne náročné, ba až nemožné. Vezmime si napríklad Maltu. Tá je už tradične považovaná za najobľúbenejšiu lokalitu vzdelávajúcich sa študentov v celosvetovom meradle. Napokon, posúďte sami. Veď taký kurz nemčiny Bratislava určite nedisponuje lákadlami, akými sú unikátna príroda, história, unikátnym systémom výučby, spolužiakmi z rôznych krajín, dôsledným študijným plánom a v neposlednom rade i špecifickým ubytovacím zariadením. Ním môže byť nielen hostiteľská rodina, hotel alebo študentská rezidencia, no rovnako si tu smiete prenajať i menší bytík.

 

Ostrov je tiež vychýrený svojím bohatým nočným životom, ústretovosťou ľudí, možnosťami športového, ale i kultúrneho vyžitia a samozrejme gastronomickými špecialitami zo všetkých kútov sveta. Tomu sa povie spojiť príjemné s užitočným. 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma