Súkromný detektív Bratislava - Detektívna kancelária Bratislava

Súkromný detektív Bratislava - Detektívna kancelária Bratislava

GPS lokalizácia I Súkromný detektív na neveru

28.01.2020 | Súkromný detektív na neveru | www.riesimeneveru.sk

Presná lokalizácia pohybu neverného partnera patrí medzi najefektívnejšie spôsoby, ako sa dopracovať k odhaleniu nevery. Vďaka GPS lokátoru je možné zistiť nielen podozrivé návštevy na opustených parkoviskách alebo predčasné odchody z práce, ale niekedy dokonca aj presnú adresu milenca či milenky. Veľkú výhodu poskytuje takisto počas priameho sledovania, nakoľko sa môže súkromný detektív držať vo väčšej vzdialenosti a nehrozí strata sledovaného vozidla v premávke.

 

                GPS lokátor je nenápadné zariadenie, väčšinou nie väčšie ako mobilný telefón, ktoré pomocou dátového prenosu alebo SMS správ odosiela svoju pozíciu. Lokátory určené na sledovanie vozidiel sú vybavené veľmi silným magnetom, aby sa dali nenápadne umiestniť na karosériu auta. Najlacnejšie verzie dostupné na trhu môžu stáť do 30€, ale väčšinou sa jedná o nespoľahlivé zariadenia, ktoré odosielajú nepresnú pozíciu, majú slabú výdrž batérie alebo strácajú signál. Cena za kvalitné zariadenia sa pohybuje medzi 100€-300€.

 

                Naša detektívna kancelária používa rôzne typy lokátorov, ktoré sa nám v praxi mnohokrát osvedčili. K dispozícii máme kvalitné zariadenia na sledovanie vozidiel s batériou na 2-4 týždne, ale dokážeme pomôcť aj so zákazkovou výrobou, ak je potrebné GPS lokátor zabudovať do externej batérie, kabelky alebo do iného predmetu.

                Veľa klientov sa nás pri kúpe GPS lokátoru pýta, kde je najlepšie miesto na umiestnenie. Na túto otázku je ťažké odpovedať, nakoľko každý typ vozidla má iné dispozície, ale väčšinou odporúčame nasledovné miesta:

Podvozok auta

 

Pri tejto možnosti si stačí k autu kľaknúť/ľahnúť a nájsť nenápadné miesto, kde sa magnet silno prichytí na kov. Výhodou je rýchla inštalácia a dobrý signál. Nevýhodou môže byť jednoduchšie odhalenie podozrivým partnerom, ktorý si môže auto prezrieť. Nie všetky modely áut sú na takéto umiestnenie vhodné, pretože novšie autá majú podvozok kompletne krytý plastom.

 

Kufor auta

Kufor môže byť takisto dobrým miestom, pokiaľ sa prikláňate k pohodlnej inštalácii a máte prístup k otvoreniu auta. Môžete vyskúšať GPS lokátor vložiť do lekárničky, povinnej výbavy alebo preskúmať plastové obloženie, či neposkytuje dostatok miesta. Nevýhodou takéhoto umiestnenia je hlavne riziko výpadku signálu.

 

Interiér auta

Vo vnútri auta existuje veľa miest, kde by sa GPS dalo umiestniť. V zásade treba hľadať také miesto, kde sa bežne človek nepozerá – pod sedadlami, pod plastovým obložením, do kastlíku alebo odkladacieho priestoru. Riziko odhalenia je však stále veľmi vysoké, preto je vhodné využiť určitý spôsob kamufláže, napr. zabudovanie do púzdra, batérie a podobne. Podobne ako pri umiestnení v kufri treba počítať aj s možnosťou výpadku signálu.

 

Priestor pri motore

Pod kapotou auta je takisto možné nájsť dobré miesto, ktoré nemusí byť ľahko odhaliteľné. Pri motore existuje veľa dobrých zákutí, kam by sa dalo GPS umiestniť a zároveň sa ťažko prehľadáva. Dôležité je počítať s vyššou teplotou a myslieť na uchytenie mimo pohyblivých častí. 

Hodnotenie

Súkromný detektív Bratislava - Detektívna kancelária Bratislava
Hodnotenie 4.93 z 5
Počet hlasov 41
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma