Tiež chcete byť odborníkmi na víno?

Tiež chcete byť odborníkmi na víno?

Najlepšie vína z celého sveta

15.02.2014 | Wine Story | www.winestory.sk

Aj vy si radi vychutnáte dobré víno? Chcete sa stať odborníkmi na vína?

 

Radi ochutnávate rôzne druhy vína z celého sveta, vrátane skrytých pokladov z nášho Slovenska?

 

Presne pre vás je tu služba Wine Story – predaj vína, ktorý sa špecializuje na výber vín presne podľa vašej chute. Každý mesiac pripraví firma Wine Story štyri jedinečné fľaše vína (dve zo Slovenska a dve zo zahraničia), ktoré si nesmiete nechaj ujsť. V pohodlí vášho domova si ich vychutnáte spoločne s priloženými príbehmi, ktoré odkrývajú históriu konkrétneho vína.

O balíčku na aktuálny mesiac sa dozviete na tejto stánke, kde si prečítate aj to, čo približne Vás v balíčku vín čaká. Balíček štyroch vín, ktorý Vám po objednávke príde rýchlo a bezpečne domov si môžete objednať na tejto stránke.

 

Ak vám nejaké víno špeciálne zachutí a chcete si ho vychutnať opäť, prípadne sa s ním podeliť so známymi, máte možnosť návštíviť aj Wine Story eshop, ktorý do vypredania zásob ponúka aj vína z prechádzajúcich balíčkov.

 

Už nemusíte tráviť čas v obchodných domoch, kde si z pomedzi veľkého výberu vín neviete dobré víno skutočne vybrať (pokiaľ sa tam také nachádza), ani v snobských vinotékach, kde je víno väčšinou zbytočne predražené. O všetko sa postará Wine Story.

 

O každého zákazníka sa staráme naozaj individuálne. V ponuke máme len vína, ktoré sme osobne degustovali. Ponúkame len kvalitné vína, ktoré spĺňajú vysoké nároky na zaradenie do našej ponuky. Keďže nezastupujeme žiadneho konkrétneho výrobcu vína, jediné, na čom nám záleží, je vaša spokojnosť.

Wine Story, víno eshop
Wine Story, víno eshop

Hodnotenie

Tiež chcete byť odborníkmi na víno?
Hodnotenie 4.83 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma