Trendy v dámskych hodinkách, ktoré nevymrú

Trendy v dámskych hodinkách, ktoré nevymrú

A je to tu. Dilema, či nakupovať len také hodinky, ktoré spĺňajú posledné trendy, alebo aj také, ktoré sa nám jednoducho páčia.

19.10.2015 | Lemon Lion, s.r.o.

Klasické okrúhle tvary hodiniek sú stále in!

 

Klasika je klasika, ako v móde, gastronómií, tak aj vo svete hodiniek. Ak si vyberiete jednoduchý okrúhly ciferník s remienkom z ušľachtilej kože, nemáte čo pokaziť. Hodinky sa hodia ako do práce, tak na rande, do kina alebo na každodenné nosenie. Pri remienkoch voľte radšej tmavšie farby, pretože sa lepšie kombinujú s outfitom ako farby výrazné alebo pastelové. Myslite aj na praktickosť a na čitateľnosť ciferníka. Je dobré mať aspoň jedného hodinkového "praktika", ktorý má vyznačené čísla (napr. čiarou, alebo kamienkom) a vy sa podľa neho viete orientovať. Hodinky bez číslic sú síce moderné, ale s časom vám veru nepomôžu ... Zástupcom klasikov na trhu hodiniek je značka Danish Design. Hodinky od Danish Design v sebe nesú chlad a strohosť, no práve prísne črty hodiniek dovoľujú nosiť ich na každú príležitosť.

 

Zlato je kráľovnou farieb

 

Zlaté hodinky z trhu nevymiznú ani vtedy, keď sa bude všade písať a vyzdvihovať zlato ružové. Zlaté hodinky majú stále vysokú hodnotu a nemali by chýbať v žiadnom šatníku. Z času na čas je dobré zveriť ich na vyčistenie zlatníkovi, aby si zlato uchovalo svoj šmrnc aj po rokoch. Hodinky zo zlata vôbec nepôsobia staromódne, práve naopak. Aj značka Danish Design vyrába zlaté hodinky a myslí pritom na trend - hodinky sú jemné, ale stále výrazné. Nemajú zbytočné ornamenty, ktoré by ich zostarovali a zároveň pôsobia ako šperk, ktorý na ruke vynikne. Myslite na to, že zlaté hodinky vedia upútať pozornosť a preto ich voľte k večerným alebo k eventovým outfitom.

 

Hodinky, ktoré sú zároveň náramkom

 

Niektoré dámy potrebujú, aby ich značkové hodinky reprezentovali, prípadne im doladili oblečenie. Praktickosť ani veľkosť ciferníka ich nezaujíma. V takomto prípade sa prikláňajte k trendu hodinky alias náramok. Hodinky sú jemné, zväčša nemajú okrúhly ciferník ale podlhovastý alebo slzičkový. Ciferník je nevýrazný, resp. menej nápadný a dôraz je kladený na lemovanie remienka, prípadne jeho ozdoby. Hodinky napríklad môžu mať na sebe prúžky zo zlata alebo z ružového zlata, drobné kamienky alebo je remienok z nablýskanej ušľachtilej ocele, takže žiari na niekoľko metrov.

 

Trendom v hodinkovom svete sú aj kamienky a veľmi, ale skutočne veľmi krikľavé farby. Odporúčané sú skôr pre odvážnejšie nositeľky. Nepokazíte nimi nič, ale stále platí, že čím výraznejšie hodinky na ruke máte, tým menej výrazné šperky treba na seba voliť.

Hodnotenie

Trendy v dámskych hodinkách, ktoré nevymrú
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma