Umenie srdcom - repliky z diela Majster Pavol z Levoče

Umenie srdcom - repliky z diela Majster Pavol z Levoče

Keď si umenie podáva ruku so srdcom - výsledkom sú produkty vyrobené srdcom

08.03.2013 | MJConsult, s.r.o. | www.umenie-srdcom.sk

Repliky Majster Pavol z Levoče - Umenie srdcom

 

Umenie srdcom. Keď umenie spolupracuje s citom, vznikajú nádherné výrobky. Na prvý pohľad zaujmú, sami netušíte čo Vás k nim ťahá. Také sú výrobky ponúkané na www.umenie-srdcom.sk

Sami sme k nim boli pritiahnutí a mali možnosť spoznať týchto fajn ľudí, ktorí ich vytvorili. Ak si raz zaobstaráte ozajstný handmade produkt, už nikdy nekúpite výrobok vyrobený strojovo.

 

Vyberte si zo širokej ponuky krásnych a hodnotných darčekov z dielne domácich a českých ľudových majstrov a výtvarníkov. Každý výrobok je jedinečný a je vyrobený ručne. Či už hľadáte darček, suvenír, prezent pre Vašich obchodných partnerov, alebo sa chystáte rozšíriť ponuku Vášho obchodu.

 

Ako jedinečný produkt z ponky vyberáme repliky z diela Majstra Pavla z Leovče. Sošky, busty alebo reliéfy zhotovené na základe oltára vyrobeného Majstrom Pavlom z kostola v Levoči. Na každom hotovom výrobku je podľa postupov starých majstrov nanesených aspoň 8 vrstiev pigmentov. Jemné farebné prechody nie sú ani na druhý pohľad badateľné, ale spôsobujú mäkkosť farby a takto upravený povrch je vizuálne príjemný a pôsobí veľmi prirodzene. Pigmenty sa rozrábajú v  prírodnom šelaku (shellac), na dosiahnutie mäkkosti farieb a stálofarebnosti je použitý včelí vosk.

 

Vyberte si fujaru alebo pastiersku píšťalku vyrobenú majstrom Dušanom Holíkom, naučte sa na ne hrať na škole hry na fujaru, prípadne si objajte fujarový spevník.

 

Ak Vás očarila ovčia vlna, ponúkame Vám ovečky z ovčej vlny, alebo anjelikov z ovčej vlny.

 

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala a chcete sa dozvedieť viac, kliknite na www.umenie-srdcom.sk

 

 

Replika Majster Pavol z Levoče - Uršula
Malý anjel - soška

Hodnotenie

Umenie srdcom - repliky z diela Majster Pavol z Levoče
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma