Viete že sedacie vaky su vhodné aj do exteriéru ?

Viete že sedacie vaky su vhodné aj do exteriéru ?

Len na www.evenit.sk nájdete najkvalitnejšie SIT ON IT, SMOOTHY

24.05.2014 | EVENIT | www.evenit.sk/sedacie-vaky-c-11214.html

Sedacie vaky sa dajú použiť v interiéroch aj exteriéroch

Sedacie vaky sú  zdravým a veľmi obľúbeným doplnkom interiérov aj exteriérov. Okrem bytov, domov či záhrad sú výborným pomocníkom pri vylepšení priestorov čakární, materských škôl, materských centier, študovní, galérií či kaviarní. Fantázii sa medze nekladú! Na našej stránke sme pre vás pripravili ponuku sedacích vakov od viacerých výrobcov. Ponuku budeme postupne rozširovať a dopĺňať.  Nájdete u nás sedacie vaky nielen pre dospelých, ale aj pre deti a pre vašich štvornohých miláčikov. Na trhu je mnoho výrobcov, ktorí ponúkajú  vaky rôznych tvarov a  rozmerov v širokej škále farieb a z rôznych materiálov.  Je už len na vás, ktorý si vyberiete pre vaše maximálne pohodlie.

 

Široká ponuka povrchových materiálov

Je veľmi dôležité, aby sa sedací vak, v ktorom oddychujete, prispôsobil vám, a nie vy jemu. Môžete si vybrať nielen rôzne tvary vakov, ale ponúkame Vám aj široký výber materiálov ako sú polyester, nylon, bavlna, polyester s polyuretánovou povrchovou vrstvou, velúr, ekokoža, koža atď.

Vnútro vakov je väčšinou vyplnené špeciálne upravovanými polystyrénovými guľôčkami, vďaka ktorým si sedací vak dlho udrží svoj tvar. Ak sa však po čase predsa len vak vysedí alebo vyleží, nie je problém ho doplniť novými guľôčkami.

 

Sedacie vaky možete použiť ako zaujímavý reklamný predmet

Niektorí výrobcovia ponúkajú aj možnosť vytlačiť, alebo vyšiť na sedacie vaky logo firmy a to už od pár kusov. V našej ponuke vakov od firmy SIT ON IT Vám ich predstavíme. U nás nájdete sedacie vaky aj od takýchto výrobcov, čo je veľmi zaujímavá možnosť pre všetky spoločnosti, ktoré sa chcú zviditeľniť originálnou formou reklamy.

sedacie vaky SIT ON IT
Detské sedacie vaky, ale aj pre dospelých

Hodnotenie

Viete že sedacie vaky su vhodné aj do exteriéru ?
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma