Vôňa Naomi Campbel Cat de Luxe

Vôňa Naomi Campbel Cat de Luxe

Lacnejšia alternatíva parfumu Naomi Campbel Cat de Luxe

25.04.2017 | parfumylacno s.r.o | www.parfumylacno.sk

Túžite po raji plnom exotiky? Čo keby sme Vám povedali, že vám raj donesieme priamo k Vám do pohodlia Vášho domova. Bez kúpy letenky a stresu z balenia sa razom ocitnete na pláži plnej piesku a horúčavy s vôňou parfumu Naomi Campbel.

 

Zahaľte sa do vône citrusových plodov a preneste sa na vysnívané miesto, kde nehoria termíny v práci, deti majú všetko pripravené do školy a vy si môžete kľudne konečne venovať sama sebe. Nahliadnite spolu s touto prenikavou a túžbou volajúcou vôňou do sveta, kde sa aspoň na chvíľu všetko točí len okolo Vás, ste stredobodom pozornosti, nádherná a vyrovnaná.

 

Pokoj do Vás vnesú citrusové tóny, lebo koniec koncov sa netreba nikam ponáhľať. Prítomnosť nikdy nebola tak dôležitá ako je teraz. Do zamatu a nehy sa zahaľte vďaka ženským tónom pivónie a cyklámenu. O vážnosť zas neprídete vďaka uzemneným sýtym zložkám parfumu, o ktoré sa postarajú drevité tóny harmonicky hrajúce s výraznou ambrou. Je čas uvedomiť si moc času a prestať sa naháňať za vecami, ktoré v skutočnosti nepotrebujete.Prečítajte si viac o značke Naomi Campbell.

 

Potešte samé seba, rozmaznajte svoju pokožku a úsmev sa ihneď dostaví. A všetci veľmi dobre vieme, že s ním ide všetko podstatne ľahšie. Ak naozaj stačí tak málo, pre navodenie dobrej nálady nie je prečo váhať. Dovolenkuje sa predsa najjednoduchšie doma na gauči s pohárom dobrého vína v obklopení tej najlepšej vône, pre Vás ako stvorenej.

 

Pozrite si ako môžu byť FM parfumy také lacné.

Alternatívne parfumy FM Group
 

Hodnotenie

Vôňa Naomi Campbel Cat de Luxe
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma