Vtedy na Ranči u Bobiho alebo tisíc zážitkov na jednom mieste

Vtedy na Ranči u Bobiho alebo tisíc zážitkov na jednom mieste

Za oddychom a dobrodružstvom vedie veľa ciest, ale len jeden cieľ - Ranč u Bobiho. Prežite svoj príbeh o Divokom západe.

20.05.2016 | Sz3, s. r. o. | www.bobiranc.sk

Miesto, kde pocítite atmosféru Divokého západu a zároveň nájdete všetko pre dobrodružstvo a oddych pod jedným širákom. Rezort, kde sa splnia tajné sny malých aj veľkých o živote kovbojov. Svet sa točí stále rýchlejšie, spomaľte na Ranči u Bobiho! Každodennému životu je dnes príroda vzdialená. Preto je už len poloha ranča obklopená romantickou krajinou predurčená na strávenie zážitkového či relaxačného pobytu.

 

Kone v hlavnej úlohe

Rezort splní predstavy o fantastickej rodinnej dovolenke. Kde začať? Čo by to bol za ranč bez koní. Ak ste skúseným jazdcom, alebo ste doposiaľ jazdili na koni len v krajine fantázie, pre každého z vás tu vytvoria na mieru ten správny kurz jazdenia.

 

Deti na prvom mieste

Deti sú najväčší nadšenci Divokého západu, preto sú tu  malí rančeri viac ako vítaní. Na ranči myslia nielen na ich zábavu ale i na pohodlie. Deti sa vyšantia vo vonkajšom bazéne, užijú si všetky lákadlá gazdovského dvora so zvieratkami, zahrajú si tenis, minigolf, zajazdia na bicykli, vybláznia sa na detskom ihrisku. Hlad zaženú v reštaurácii pri starostlivo pripravovanom detskom menu.

 

Dospelí vítaní

Je prioritou rezortu, aby veľkí kovboji na chvíľu zabudli na čas a bežný život nechali za jeho bránou. A pretože oddych nemusí znamenať ničnerobenie, odporúča sa vyskúšať všetko: minigolf, ruské kolky, bowling, profesionálny tenisový kurt s umelou trávou a večerným osvetlením, plážový volejbal či nohejbal, vonkajší bazén, stolný tenis, futbal, šípky, biliard či bicykle. Adrenalín s kulisou prírody zabezpečia štvorkolky, ktoré sú vhodnou alternatívou dobrodružstva pre moderného kovboja. Pretože aj Divoký západ má svoje pravidlá, šerif po celodennej aktivite odporúča relax vo wellness svete: saunu, vírivku a masáže pre každé unavené telo podľa chuti a nálady.

 

Každá svadba originál

Čo tak ujsť na celý svadobný víkend na ranč? Ochotne vám ponúknu všetky skúsenosti s jeho organizovaním. Dokážu zabezpečiť kompletné služby pre svadbu, či inú oslavu: tematicky ladenú výzdobu, program, slávnostnú tabuľu, koláče a torty, fotografa, DJ. Poloha ranča zaručí dokonalé súkromie.  Aký by to bol ranč bez jazdy na koči ťahanom koňmi? Nezabudnuteľná jazda na koči začína po okolí ranča a pokračuje popri rieke Hron späť na ranč. Koč alebo voz ťahaný párom krásnych koní je netradičným tipom pre chvíle bezstarostnej pohody.

 

Firemné akcie na mieru

Neformálnu atmosféru ranča s istotou ocenia účastníci školení či firemných teambuildingov. Skúsený personál pomôže prispôsobiť každý detail seminára. Samozrejmosťou je možnosť usporiadania stolov a prípravy občerstvenia podľa želania. K dispozícii sú 2 konferenčné miestnosti s denným svetlom, internet, Wi-Fi, bezbariérový prístup do konferenčných miestností, bezplatné parkovanie, potrebná konferenčná technika.

 

Príďte sa presvedčiť sa o tom všetkom na vlastné oči.

 

Hodnotenie

Vtedy na Ranči u Bobiho alebo tisíc zážitkov na jednom mieste
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma