Výber spodnej bielizne pre mužov: Ako na to?

Výber spodnej bielizne pre mužov: Ako na to?

Ako ale vybrať to správne, aby bol muž spokojný a nosil ho?

16.01.2020 | Hi Promotion s.r.o. | andrie.cz

Kvalitné a pohodlné spodné prádlo, ktoré je príjemné na nosenie, je často jednou z vecí, ktorých výber po čase prevezme žena. Ako ale vybrať to správne, aby bol muž spokojný a nosil ho?

 

Ženy sa všeobecne o svojich mužov rady starajú a kupujú im oblečenie podľa svojich predstáv, spodná bielizeň nie je výnimkou. Len tak preto, že ho potrebuje, alebo ako darček, je ale dobré vybrať predovšetkým s ohľadom na muža a jeho pohodlie. Na čo sa teda zamerať a mať istotu, že vyberieme správne?

 

Materiál

 

Muži ho moc neriešia a na ceduľke nespoznajú rozdiel medzi bavlnou a polyesterom. Na sebe ho však spoznajú veľmi dobre. Radšej sa preto vyhnite všetkým umelým materiálom, samozrejme s výnimkou funkčného prádla. Pre bežné nosenie voľte skôr bavlnu, modal alebo bambus a ich kombinácie s elastanom alebo viskózou. Na citlivej pokožke, ktorú má bielizeň chrániť, sa môže podráždenie z nepríjemného materiálu objaviť rýchlo, preto voľte pohodlnú a osvedčenú kvalitu.

 

Veľkosť

 

Trochu chúlostivá vec, ak sa pred nami muž snaží vyzerať lepší a chudší. Aj keď sa to nezdá, sú na tom podobne ako ženy a snažia sa nás zmiasť chybnými údajmi o veľkosti, ktorú nosia. Nenechajte sa odradiť, keď viete, že má XL, vyberte veľkosť XL a nedajte na jeho reči, že nosí maximálne M už od strednej školy. Dobre padnúca veľkosť je základom pre pohodlie pri nosení a voľnosť pohybu. Nech nám muž hovorí čo chce, malé trenírky zavrie do šuplíka a nosiť ich nebude.

 

Strih

 

Tu by sme mali ísť na istotu a vyberať podľa toho, čo nosí najčastejšie. Trenírky, boxerky alebo slipy? Vyberte to, čo viete, že mu bude sedieť a že nosí rád. Samozrejme môžeme si dovoliť experimentovať viac, než by to robil on sám. A teda, ak nosí najčastejšie trenírky, skúste kúpiť boxerky, možno zistí, že sú ešte lepšie, alebo naopak budete vedieť, že touto cestou sa už nabudúce vydávať nebudete.

 

V neposlednom rade nezabudnite na vzory a farby. Vo väčšine prípadov sú muži konzervatívnejší a budú si kupovať stále to isté dokola, teda ich šatník bude plný tmavomodrých a čiernych boxeriek. Vneste do neho trochu farieb, obrázkov a kombinácií, dnes sú v móde. Možno budete prekvapená, že sám by si ich nekúpil, ale od vás bude nosiť aj žiarivé farby a vzory.

 

 

Hodnotenie

Výber spodnej bielizne pre mužov: Ako na to?
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma