3 dôvody, prečo si vybrať antibakteriálne oblečenie

3 dôvody, prečo si vybrať antibakteriálne oblečenie

Prečo je antibakteriálne oblečenie také iné? Čím sa odlišuje od obyčajných?

03.02.2015 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

Máme tu zimu, lyžiarska sezóna v plnom prúde, deti sa tešia na sneh, samozrejme ak nejaký majú v mestách. Ak je snehu menej, tak sa rodiny vydávajú do lyžiarskych stredísk, kde si toho snehu môžu užiť až až. Samozrejme treba pobaliť všetky veci, neodmysliteľnou súčasťou lyžiara je aj kvalitné oblečenie vhodné práve na lyžovanie.

 

Dnes už firmy ponúkajú širokú škálu oblečenia, predbiehajú sa, kto má kvalitnejšie kúsky, avšak je tu jeden typ, ktorý sa možno ešte nedostal do povedomia ľudí v takej miere, ako by mal. Hovoríme o antibakteriálnom oblečení. Toto oblečenie využíva najnovšie technologické postupy pri samotnej výrobe, vyrába sa z kvalitných materiálov a dlhodobo slúži svojmu „pánovi“.

 

A prečo je antibakteriálne oblečenie také iné? Čím sa odlišuje od obyčajných?

 

1. Obsahuje striebro

 

Toto oblečenie sa vyrába zo špeciálneho úpletu polypropylénu, ktoré obsahuje nanočastice striebra. Znie to zaujímavo, že? Tieto nanočastice striebra sú však absolútne bezpečné, nedráždia pokožku a nespôsobujú alergie.

 

2. Vyrába sa z kvalitného materiálu

 

Ako sme spomínali v prvom bode, oblečenie sa vyrába z polypropylénu. Aká je to však látka? Vlákno tejto látky je nenasiakavé, čiže odvádza pot od pokožky, tým pádom ju nechladí a postará sa o to, aby ste mali svoj tepelný komfort aj v chladnom počasí. Taktiež je omnoho silnejšie ako bavlna, čiže je odolné voči opotrebeniu.

 

3. Ničí zápach a odvádza pot od pokožky

 

Lyže, sneh, zábava....a pot. Pozná to každý. Niekto viac, iný menej. Ďalšou výhodou tohto oblečenia je, že odvádza pot od pokožky, ničí baktérie a tým zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu. Budete mať pocit čistoty. Dobré, nie? Navyše, toto oblečenie netreba po každom použití prať, pretože je odolný voči ušpineniu. Keď už ale príde rad na pranie, nemusíte sa obávať dlhého sušenia. Vďaka materiálu je toto oblečenie veľmi rýchloschnúce.

 

Znie to zaujímavo, že? Ste lyžiar? A čo tak vyskúšať si poriadnu lyžovačku, ale tentoraz aj s antibakteriálnym oblečením? Jednou z firiem, korá ponúka vyššie uvedené oblečenie je aj slovenský internetový obchod www.nanoprom.sk. V ponuke majú termo tričká, nohavice, čiapky, kukly, ponožky a mnoho ďalšieho zaujímavého tovaru.

 

Dúfame, že sme Vás poinformovali opäť o niečom novom, získali ste nové poznatky a možno, že aj popremýšľate aj nad kúpou tohto antibakteriálneho oblečenia. Lyžovanie bude ešte lepšie a príjemnejšie.

Hodnotenie

3 dôvody, prečo si vybrať antibakteriálne oblečenie
Hodnotenie 4.95 z 5
Počet hlasov 38
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma