3 novodobí asistenti do domácnosti

3 novodobí asistenti do domácnosti

Vďaka vymoženostiam dnešnej doby si môžete vydýchnuť a užiť si voľný čas. Asistenti do domácnosti všetku prácu vykonajú za vás.

31.10.2018 | Hi Promotion s.r.o. | toprobot.sk

3 novodobí asistenti do domácnosti

Práca, povinnosti, práca, povinnosti. Tak vyzerá bežný deň bežného človeka. Vďaka vymoženostiam dnešnej doby si ale môžete vydýchnuť a užiť si voľný čas. Asistenti do domácnosti totiž všetku prácu vykonajú za vás. Akí robotickí asistenti si teda nachádzajú cestu do domácnosti po celom svete?

Vysávajte bez vysávania

Robotické vysávače s získavajú obľubu po celom svete. Skvelá vecička totiž povysáva za vás celý dom, zatiaľ čo sa vy budete venovať zábavnejším činnostiam.

Vysávače vám povysávajú všetky typy podláh – drevené, laminátové, PVC, vinylové a ďalšie. Na trhu nájdete aj takémodely, ktorým nerobia problémy ani koberce.

Jednou z obrovských výhod vysávača je aj to, že sa dostanú na miesta, ktoré sú pre klasický vysávač nedostupné.Povysávajúzaprášené plochy pod sedačkou či nábytkom. Pri výbere teda pozerajte na to, aby bol vysávač aspoň o centimeter nižší ako spodná časť vášho nábytku.

Koste bez kosenia

Robotické kosačky kosia svojpomocne. Dokonca sa aj samy od seba nabijú. Pokosia rovný povrch, veľké záhrady a lepším modelom nerobí problém ani svah. Nehovoriac o tom, že ich môžete ovládať pomocou aplikácie cez smartfón. Pokosená tráva, ktorá ostáva na trávniku pôsobí ako prirodzené hnojivo, ktoré podporuje nielen jeho rast, ale aj krásu.

Umývajte okná s robotickým čističom okien

Umývanie okien je nudné, namáhavé a nikomu sa doň v skutočnosti nechce. Vďaka robotickému čističu okien sa umývaniu okien ale môžete vyhnúť.

Pri výbere vhodného čističa sa zamerajte na jeho parametre, akými sú predovšetkým, doba nabíjania, výdrž batérie, spôsob, akým čistí okná či šírka plochy určenej na stieranie.

Čističtiež disponuje navigačným systémom  -  ten rozpozná veľkosť povrchu, ktorý treba vyčistiť. Je aj inteligentný a pamätá si teda, na ktorých miestach okno vyčistil.

 

Hodnotenie

3 novodobí asistenti do domácnosti
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma