3 rady, ako štýlovo skombinovať hodinky so šperkom na ruke

3 rady, ako štýlovo skombinovať hodinky so šperkom na ruke

Časy, kedy boli šperky výsadou výhradne dám sú preč. Dnes už šperky a hlavne hodinky zdobia ruku niejedného muža

17.07.2017 | Merkurius s.r.o. | www.bestlook.sk

Časy, kedy boli šperky výsadou výhradne dám, sú preč. Puritáni z mužských radov si možno na ruku nikdy nenavlečú prsteň a panský náramok, je to však ich škoda. Dnes sa dajú jednotlivé doplnky štýlovo skombinovať aj bez toho, aby došlo k akejkoľvek strate maskulinity. Platí to najmä v prípade pánov, ktorí nosia hodinky.

 

Tie sa veľmi elegantne dajú doplniť jednoduchým šperkom na ruke. Nič prehnané, okázalé a v žiadnom prípade pestrofarebné. Postačí dodržať tieto tri zásady a váš sexepíl opäť o čosi stúpne.

 

1. Hodinky ako kotva

 

Šperky sú šperky, ale pánske hodinky hrajú vždy o ligu vyššie. Prvá vec, ktorú by si mal chlap navliecť na ruku sú práve ony. Či s kovovým remienkom, či s koženým, na tom už nezáleží. Vyhýbajte sa prílišnej extravagancii a skôr si priplaťte za kvalitu.

Hodinky poslúžia ako akási kotva. Prvok, okolo ktorého doladíte zvyšok. Ak to zvládnete, otočí sa za vami nejedna ženská hlava.

 

2. Menej je niekedy viac

 

Dolaďujte sa kvalitatívne, nie kvantitatívne. Nechcete predsa vyzerať ako pouličný predavač bižutérie s lámanou angličtinou. K hodinkám maximálne jeden prsteň a jeden náramok, žiadna šperková párty na ruke.

 

Rovnako to platí pre veľkosti jednotlivých doplnkov. Čiže embargo na obludné prstene, blatníkové náramky a hodinky pre ľudí so zrakovými problémami.

 

3. Miešajte materiály

 

Kedysi bývalo módnym faux pas, ak sa pri šperkoch a doplnkoch miešali rôzne kovy, predovšetkým zlato a striebro. Táto doba je už pasé.

 

Nebojte sa teda trošku zaexperimentovať a zmiešať napríklad zlaté hodinky so strieborným náramkom, prsteňom. Alebo naopak. Prípadne prsteň zo striebra s ošúchaným (no stále štýlovým) koženým náramkom.

Rozdiel medzi materiálmi (a farbami) by však nemal byť veľmi diametrálny a do oči bijúci - čiže žiadne hodinky s gumeným remienok a prsteň so žiarivým rubínom.

 

Netreba zabúdať na to, že skôr ako pekný šperk alebo hodiny, si na Vás ľudia  všimnú práve oblečenie. Preto dôraz treba klásť aj na to, kde a ako idete oblečený. Priam luxusná kombinácia je pekná biela košeľa a elegantné hodinky.

 

Hodnotenie

3 rady, ako štýlovo skombinovať hodinky so šperkom na ruke
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma