4 dôvody, prečo vyskúšať angličtinu cez skype

4 dôvody, prečo vyskúšať angličtinu cez skype

Výhody štúdia cez skype

27.02.2016 | Skypeanglictina.sk | skypeanglictina.sk

Obľuba štúdia anglického jazyka prostredníctvom skypu sa pomaly zvyšuje. Veľká časť ľudí sa na tento moderný spôsob vzdelávania stále pozerá s menšou či väčšou nedôverou. Predstava tradičného vzdelávania má silné korene. Nejako neveríme tomu, že by to šlo aj bez školských lavíc, učiteľky a tabule.

 

Dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre angličtinu cez skype je viacero. V tomto texte sa však budeme venovať iba 4 najdôležitejším.

 

1) Angličtina cez skype šetrí čas

 

Pri bežných jazykových kurzoch treba do úvahy brať aj čas, ktorý strávite cestou do jazykovej školy a potom z jazykovej školy domov. Takto často strávite väčšie množstvo času ako na samotnej lekcii. Do jazykovej školy je potrebné sa primerane obliecť, nachystať sa.

 

Toto všetko pri štúdiu angličtiny cez skype odpadá. Pokojne si môžete za počítač sadnú v pyžame. Dokonca nemusíte ani vstať z postele.

 

Nestrácate žiaden čas cestovaním do jazykovej školy. Študovať môžete prakticky kdekoľvek. Všetko, čo potrebujete je počítač/notebook/tablet a pripojenie na internet.

 

2) Skype angličtina šetrí peniaze

 

Na prvý pohľad sa to tak nemusí zdať. Hodinové ceny za individuálne kurzy angličtiny cez skype sú výrazne vyššie ako hodinové ceny skupinových kurzov v klasických jazykových školách.

 

Prečo potom tvrdíme, že skype angličtina šetrí peniaze? Na štúdium cudzích jazykov je potrebné sa pozrieť cez efektivitu. Ak platíte 4 eurá za hodinu a v študijnej skupine je ďalších 5 ľudí, verte tomu, že sa toho naučíte ďaleko menej ako v prípade, že by ste oproti lektorovi stáli osamote.

 

Ak si cenu individuálneho kurzu angličtiny cez skype prepočítate dôsledne, zistíte, že pozornosť lektora je v tomto prípade cenovo najvýhodnejšia.

 

3) Skype nie je iba o telefonovaní

 

Ak si kurz cez skype predstavujete ako vyučovanie cez telefón, tak ste na veľkom omyle. Skype poskytuje ďaleko viac možnosti. Samozrejmosťou sú videohovory. Svojho lektora či lektorku tak uvidíte a budete sa s ním/ňou rozprávať zoči voči.

 

Skype umožňuje aj simulovanie klasického triedneho prostredia. Využívať môžete digitálnu tabuľu či zdieľanie obrazoviek. Študent píšte do dokumentu a lektor ho môže okamžite opravovať.

 

4) Za vyskúšanie nedáte vôbec nič

 

Skúšať nové veci nie je jednoduché. Pokiaľ to ešte stojí nejaké peniaze, o to horšie.

Pri skype angličtine u nás sa tohto báť nemusíte. Vyskúšanie si tohto spôsobu vyučovania vás nebude stáť absolútne nič. Každému záujemcovi poskytujeme skúšobnú lekciu úplne zdarma. Bez žiadneho rizika si môžete vyskúšať, či vám výučba anglického jazyka cez modernú technológiu, ako je skype, vyhovuje.

 

Ak vám to sadne, dohodnete sa na kurze. Ak nie, tak vás táto skúsenosť nič nestála.

 

Ak máte záujem o skúšobnú lekciu, kontaktujte nás.

 

Hodnotenie

4 dôvody, prečo vyskúšať angličtinu cez skype
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma