5 tipov na produktívne aplikácie od Apple

5 tipov na produktívne aplikácie od Apple

Máte iPhone a hľadáte aplikáciu, ktorá vám pomôže vylepšiť vašu produktivitu a ušetrí vám tak čas

20.08.2018 | Hi Promotion s.r.o. | idoctor.sk

5 tipov na produktívne aplikácie od Apple

Máte iPhone a hľadáte aplikáciu, ktorá vám pomôže vylepšiť vašu produktivitu a ušetrí vám tak čas? Vybrať si zo siahodlhých ponúk môže byť vyčerpávajúce. Uľahčite si výber a prečítajte si nasledovné tipy.

Evernote

Aplikácia sa teší obľube mnohých používateľov. Umožní vám zhromažďovať rôzne poznámky, fotky, obrázky a ďalšie súbory. Môžete si v nej vytvoriť aj zoznamy úloh, ktoré vás čakajú a zdieľať obsah s priateľmi či s tímom v práci.

Pokiaľ si radi veci zapisujete, k aplikácii Evernote si môžete nainštalovať aj Penultimate aplikáciu, ktorá je výborným riešením pre poznámky napísane rukou. Určite vás poteší správa, že obe aplikácie sú zdarma.

Wunderlist

Aj do Wunderlistu si bez problémov môžete zaznačiťsvoje povinnosti. Aplikácia vám ich skompletizuje, pomôže vám s organizáciou a na úlohy vás upozorní. Je pohodlná, zdarma a ponúka vám aj pokročilé plánovanie.

Paper

Aplikácia iPad je skvelým riešením pre vlastníkov iPadov, ktorí sa vyžívajú v rôznych diagramoch, myšlienkových mapách a kreslení. Ide o jednu z najobľúbenejších aplikácii na kreslenie. Nemá veľa funkcií. Tento aspekt sa však dá vnímať aj ako výhoda, pretože vás pri tvorení nebude nič rozptyľovať.

Any.do

Any.do je úžasný plánovač, ktorý vám pomôže vylepšiť vašu produktivitu. Aplikácia vám počas dňa bude posielať notifikácie, vďaka čomu nezabudnete na žiadnu zo svojich úloh. Dokončené úlohy si odškrtnete, tie nedokončené si zas môžete poľahky presunúť do ďalšieho dňa.

Editorial

Textový editor, ktorý je vhodný najmä pre blogerov a redaktorov. Aplikácia vám pomôže s kontrolou gramatiky a pravopisu, nájde synonymá, nahradí text a podobne. Pre rýchle vyhľadávanie vám ponúka vám aj prehliadač, ktorý je v nej zabudovaný.

Pokazil sa vám iPhone? Zájdite do servisu mobilov iDoctor, kde sa o vás postarajú profesionáli. Či už potrebujete novú batériu, výmenu dotykovej plochy alebo hľadátenáhradné diely pre mobil, vaše problémy vyriešia rýchlo a efektívne.

 

Hodnotenie

5 tipov na produktívne aplikácie od Apple
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma