Acer Aspire E14 a E15

Acer Aspire E14 a E15

NOVINKA >> Ideálne notebooky pre prácu aj zábavu za prijateľnú cenu

26.06.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.acer-shop.sk

Displej podľa Vašich prianí

 

S novinkami Acer Aspire E14 a E15 máte na výber dotykový alebo nedotykový displej, s Full HD alebo s HD rozlíšením a s lesklým či matným povrchom. Desaťbodové dotykové ovládanie umožňuje používateľom ľahkým klepnutím, prejdením alebo zovretím prstov rýchlo prechádzať akýkoľvek obsah.

 

Majte prístup k Vašim dátam

 

Prostredníctvom služby AcerCloud dokážete jednoducho a rýchlo synchronizovať Vaše dáta na viacerých zariadeniach, čo znamená, že môžete zdieľať informácie medzi tabletmi, smartfónmi a notebookmi. S notebookmi Aspire E14 a E15 využite vzdiaľený prístup k fotografiám, pesničkám, videám a dokumentom bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Pre vzdialený prístup k súborom odkiaľkoľvek stačí len kliknúť na niektorú z aplikácií Acer Photo, Media, Remote Files alebo Acer Docs.

 

Výkon a spoľahlivosť

 

Notebooky Aspire E14 a E15 sa pýšia operačným systémom Windows 8.1, až 16 GB pamäťou a až 1 TB pevným diskom. Sú osadené dedikovanou grafikou NVIDIA GeForce alebo AMD Radeon, a to pre realistickejší filmový i herný zážitok. Najnovšie procesory AMD alebo 4. generácia procesorov Intel Core poskytujú vyšší výkon a nižšiu spotrebu energie pre celodennú prácu na notebooku.

 

Štýl a výdrž

 

Skvelé novinky Acer Aspire E14 a E15 poskytnú až sedemhodinovú výdrž na batériu. Acer Aspire E15 so zabudovanou optickou mechanikou patrí medzi najtenšie 15,6 palcové notebooky. Notebooky Acer Aspire E14 a E15 sú pre zvýraznenie osobnosti používateľov uvedené v rôznych farebných prevedeniach.

 

Cena a dostupnosť

 

Acer Aspire E14 E-411-C2FA je u nás dostupný už od 352,50 €.

 

Acer Aspire E15 E5-511-P312 je u nás dostupný už od 369,00 €.

 

 

 

Celý článok nájdete tu: Acer Aspire E14 a E15

 

 

 

Facebook

www.acer-shop.sk

 

 

 

 

 

Hodnotenie

Acer Aspire E14 a E15
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma